Renginiai

Šeiko Šokio Teatras: Kontaktinės improvizacijos pagrindų seminaras su Aiste Jančiūte

10 vasario 2024 11:00

Būtina išankstinė registracija!

Registracijos forma ir daugiau informacijos apie renginį: https://forms.gle/XEQ3ZfzEFkmE8zR99

Ko tikėtis?

Kontaktinė improvizacija gali atliepti viena didžiausių tavo gyvenimo malonumų – bendrą kūrybą per judesį, prisilietimą, tylą, žvilgsnį, erdvės pojūtį, įsiklausymą. Tai šokis, kuris pažadina atvirumą būti subtiliai, švelniai, jautriai ir tuo pačiu drąsiai, kūrybingai ir autentiškai šokyje su kitu.

Kontaktinė improvizacija yra viena iš nedaugelio šokio formų kurioje šokama visu kūno paviršiumi. Prisilietimas tampa esminiu improvizuotai judant su kitu. Jis padeda įsiklausyti į save ir kitą bei atrasti naujas judesio galimybes.

Seminaro metu prisiliesime prie kontaktinės improvizacijos pagrindų, kaip svorio atidavimas-priėmimas bei kintantis prisilietimo taškas. Įvairių pratimų pagalba ieškosime, kaip nepamesti ryšio su savimi, judant kontakte su kitu. Tyrinėsime, kokiais būdais galima matyti, suvokti, kurti ir palaikyti nuolat kintančius ryšius. Svarbiausia – noras smalsiai eksperimentuoti, šokio patirtis nebūtina.

Seminarą ves Aistė Jančiūtė:

Aistė nuo 2013 metų veda kontaktinės improvizacijos pamokas, seminarus, džemus. Aktyviai dalyvauja KI bendruomenės kūrime ir palaikyme Vilniuje. Kontaktinės improvizacijos ir performanso meno mokėsi iš patyrusių Europos ir Amerikos mokytojų: Eckhardą Müllerį (GER), Danielą Schwartz (ARG), Katie Duck (NL) / Alfredo Genovesi (UK), Angelą Doniy (RU), Ray’ų Changą (JAV), Yanivą Mintzą (IL), Anya Cloud (JAV), Daniel’į Lepkoff’ą (JAV) ir daugelį kitų.

Taip pat Aistė domisi įvairiomis judesio praktikomis: joga, aktyviomis meditacijomis, šiuolaikiniu šokiu. Šiemet baigė Integruoto kūno judesio terapijos institutą (Didžioji Britanija).

Šeiko Šokio Teatras: Kontaktinės improvizacijos pagrindų seminaras su Aiste Jančiūte