Kūrybinis inkubatorius „KULTŪROS FABRIKAS“

Pirmasis Klaipėdoje ir Vakarų Lietuvoje plačiai atvėręs duris kūrybai, darbui ir kultūrai, kūrybinių industrijų inkubatorius „Kultūros fabrikas“ (KUFA), nuo 2014 m. po savo stogu buria kūrybinę bendruomenę.

Namai įkvepiantys kurti. Čia gimsta verslo planai, nauji spektakliai, buriasi naujos komandos ir startuoliai , vykdomos kino ir techninės kūrybos edukacinės programos, įvairūs meno festivaliai. Rekonstruoto tabako fabriko erdvės puikia tinka pavieniams verslo susitikimams ir didelio mąsto reikalaujančioms konferencijoms ar festivaliams.

Inkubatoriaus paslaugos

Bendradarbystės erdvė

Bendradarbystės erdvė – tai išskirtinės darbo vietos Klaipėdos centre, skirtos kūrybinių verslų atstovams. Inkubatoriuje kasdien kuria ir dirba apie 100 skirtingų kūrybinių sričių jaunųjų profesionalų: scenos menų ir kino, grafikos ir interjero dizaino, virtualios realybės ir vaizdo žaidimų, programavimo, architektūros, rinkodaros ir kt. Bendradarbystės erdves papildo erdvūs susitikimų kambariai verslo susitikimams, pasitarimams ir bendriems projektams. Čia yra galimybė kasdien pasivaišinti kava. Kūrybinei bendruomenei Kultūros fabrikas veikia 24/7 režimu.

Biuro patalpos – studijos

Kultūros fabrike yra geros sąlygos darbuotis kūrybinėms komandoms. Nuolatiniam darbui čia pritaikyta: dešimt 45 kv. m ploto studijų, viena 130 kv. m. ploto studija. Funkcionalias darbo erdves papildo laisvalaikio erdvės: lauko terasos, virtuvėlės, susitikimų kambariai. Juose galima organizuoti verslo susitikimus, pasitarimus, konsultacijas. Čia yra galimybė kasdien pasivaišinti kava. Kūrybinei bendruomenei Kultūros fabrikas veikia 24/7 režimu.

Erdvių nuoma renginiams

Įkvepiančios ir modernios buvusio tabako fabriko erdvės yra pritaikytos įvairių renginių organizavimui, naudojant jas po vieną ar apjungiant kelias vienu metu.  KUFA erdvės puikiai tinka spektakliams, koncertams, kinui, konferencijoms, hakatonams, mados, įmonių šventėms bei verslo susitikimams.
„Kultūros fabriko“ komanda konsultuoja organizuojant visus renginius ir siekia, kad kiekvienas čia vykstantis renginys būtų sėkmingas ir įsimintinas.   

Darbostogos

Darbostogos yra puiki galimybė ne tik pakeisti įprastą savo darbo aplinką, bet ir produktyviai praleisti laiką su savo komanda, drauge kuriant jos komandinę dvasią.  KUFA kviečia įsikurti kūrybai įkvepiančiose „Kultūros fabriko“ darbo erdvėse, naudotis susitikimų kambariais, virtuvėmis, leisti turiningą laisvalaikį stogo terasoje „Urban Garden“ ir KUFA vykstančiuose kultūriniuose renginiuose bei bendruomenės susitikimuose.
Jūsų pageidavimu, į darbostogų programos įgyvendinimą, gali būti įtraukiami patyrę inkubatoriaus mentoriai, komandų formavimo specialistai, jogos, kvėpavimo užsiėmimų treneriai. Atvykstančiųjų į Kultūros fabriką laukia ir klaipėdietiškos kultūros, meno, gastronominės, sporto, jūrinės pramogos.
Geriausio asmeninio pasiūlymo teiraukitės el. paštu info@kulturosfabrikas.lt

KUFA Bendruomenė

Kultūros fabrikas yra puiki vieta kūrybinių idėjų ir verslų įgyvendinimui. Čia dirbančius vienija noras kurti kūrybiškoje aplinkoje ir bendraminčių bendruomenėje, tobulinti savo įgūdžius nemokamuose verslo seminaruose, konferencijose, o laisvalaikį leisti Kultūros fabriko kultūros ir meno renginiuose, filmuose. Tradiciniai neformalūs susitikimai Kultūros fabriko stogo terasoje „Urban Garden“ ar „Pirmadienio kava“ skatina dalintis idėjomis ir naujais projektais su savo kolegomis ir partneriais.

Šiuo metu KUFA bendruomenėje kuria ir veikia šios kūrybinės komandos: 

Prisijunk prie mūsų!

Bendruomenės renginiai

Klaipėdos jaunimo teatro stovykla vaikams „Jaunieji Kūrėjai”
Klaipėdos jaunimo teatro stovykla vaikams „Jaunieji Kūrėjai”
05 rugpjūčio 2024 08:00
Klasikinio ir modernaus šokio dienos stovykla
Klasikinio ir modernaus šokio dienos stovykla
05 rugpjūčio 2024 08:00
Klaipėdos jaunimo teatro stovykla vaikams „Jaunieji Kūrėjai”
Klaipėdos jaunimo teatro stovykla vaikams „Jaunieji Kūrėjai”
29 liepos 2024 08:00
Vertikalaus šokio dienos stovykla
Vertikalaus šokio dienos stovykla
23 liepos 2024 10:00