Renginiai

„Sapnuojant gyvenimą“ Kultūros fabrike

11 liepos 2024 18:00
Nemokamai

Kultūros fabriko dešimtmečio šventinių renginių ciklas perkopia į antrąją pusę. Kaip ir žadėta, Kultūros fabrikas Klaipėdos miestui kas mėnesį, visus metus, dovanoja nemokamą, atvirą renginį. Liepos 11 d. 18:00 val. KUFA kino salėje klaipėdiečių ir miesto svečių lauks ypatingas reginys – menininko Algio Kriščiūno ir kompozitoriaus Dariaus Žičkaus audiovizualinis projektas „Sapnuojant gyvenimą“.

Menininkas A. Kriščiūnas pasitelkdamas dirbtinį intelektą savo paveikslus pavertė judančiais vaizdais, kuriuos pasirodymo metu apjungs su poetiškais pasakojimais ir kompozitoriaus D. Žičkaus atliekamais kūriniais. Filmo-koncerto žiūrovai pasiners į vaizdų, muzikos ir istorijų pasaulį. Tai bus reta mūsų gyvenimo ramybės valanda, kai gera sustoti, pamąstyti, pasimėgauti, tiesiog būti.

Po pasirodymo Kultūros fabriko svečius pakviesime apžiūrėti Algio Kriščiūno paveikslų parodą ir pristatysime ką tik išleistą jo knygą “Paveikslai ir istorijos”. Tai solidus meno albumas, kuriame surinkti 100 geriausių menininko kūrinių ir pasakojimų. Dar viena maloni ir svarbi vakaro dalis – pokalbiai ir diskusijos su autoriumi.

Virtualios realybės (VR) kino erdvė „Hexa cinema“ susitikimo su kūrėju proga, atvers duris VR kino nakčiai bei suteiks galimybę už išskirtinę kainą pažiūrėti VR filmą „Žaisti Gyvenimą“. VR filmas pakvies keliauti per dvi dešimtis virtualioje realybėje atgyjančių Algio Kriščiūno paveikslų. Bilietus įsigyti galite čia: www.hexacinema.lt

Vakaro programa:

▪️ 18:00 val. A.Kriščiūno ir D. Žičkaus – audiovizualinė instaliacija (Dėkojame visiems užsiregistravusiems, dėl riboto vietų skaičiaus salėje, registracija uždaryta.)
▪️ 19:30 val. A. Kriščiūno parodos atidarymas (renginys nemokamas)
▪️ 20:00-01:00 val. „Hexa Cinema“ virtualios realybės kino naktis (bilietus įsigyti galite čia: www.hexacinema.lt)

„Sapnuojant gyvenimą“ Kultūros fabrike