Renginiai

Medijų paroda: „Kelionė per karo belaisvių lagerį, tabako cechus iki Kultūros fabriko“

08 gruodžio 2023 18:30

Pirmasis Klaipėdoje ir Vakarų Lietuvoje plačiai atvėręs duris kūrybai, darbui ir kultūrai, kūrybinių industrijų inkubatorius „Kultūros fabrikas“ (KUFA) pasitinka dešimtuosius savo veiklos metus!

Įžengęs į savo dešimtmečio šventinių renginių maratoną, „Kultūros fabrikas“ Klaipėdos miestui kas mėnesį, visus metus, dovanos nemokamą, atvirą renginį. Pirmasis dešimtmečio minėjimo renginys – medijų paroda „Kelionė per karo belaisvių lagerį, tabako cechus iki Kultūros fabriko“ Kultūros fabrike bus atidaryta gruodžio 8 d. 18:30 val.

Paroda siekiama ne tik papasakoti senojo pastato istoriją, bet ir pristatyti „Kultūros fabriko“ gyvenimą šiandien. Parodą sudaro du segmentai: senosios buvusio tabako fabriko ir pastato rekonstrukcijų fotografijos bei netradicinė momentinė medijų paroda. Medijų paroda bus eksponuojama parodos atidarymo dieną, o istorinių fotografijų parodą bus galima lankyti darbo dienomis 8:30-18:00 val. ir renginių metu.

Po parodos atidarymo dalyvių lauks net dvi kino pramogos. Ką tik veiklą pradėjęs „Kultūros fabriko“ rezidentas – virtualios realybės kino erdvė „Hexa Cinema“ visą dieną bilietams į virtualios realybės filmą „Aš Lietuva“ taikys ypatingą šventinę nuolaidą, o nuo 15:00 val. iki 19:00val. kvies susitikti su šio filmo režisieriumi Donatu Ulvydu

20:00 val. veiksmas persikels į KUFA kino salę, kurioje parodos lankytojų lauks „Kultūros fabriko“ dovana, „ArleKino“ rodoma premjera, naujausias režisieriaus Ridley Scott filmas „Napoleonas“.

Kviečiame sekti „Kultūros fabriką“ socialiniuose tinkluose Facebook ir Instagram. Apie artimiausius dešimtmečio jubiliejui skirtus renginius pranešime socialiniuose tinkluose ir www.kulturosfabrikas.lt.

Medijų paroda: „Kelionė per karo belaisvių lagerį, tabako cechus iki Kultūros fabriko“