Renginiai

KUFA pasitinka dešimtmetį #3| susitikimas – diskusija: „Kai darbas ir laisvalaikis – internete. Kaip kurti sveiką santykį su išmaniaisiais ekranais?“

28 vasario 2024 18:00
Nemokamai

Trečiasis dešimtmečio jubiliejui skirtas renginys susitikimas – diskusija: „Kai darbas ir laisvalaikis – internete. Kaip kurti sveiką santykį su išmaniaisiais ekranais?“ įvyks vasario 28 d. 18:00 val.

Šiandien darbas ir laisvalaikis tampriai susijęs su virtualia erdve. Tai ne tik atveria naujas galimybes, bet ir vargina, kelia nuobodulį, veikia miegą, kartais prisideda prie nerimo, o ilgainiui sunkumų susitelkti. Kaip rasti balansą tarp interneto siūlomų įrankių ir pasirūpinimo savimi?

Susitikime dalyvaus ir pokalbiui kvies:

Renginio moderatorė Miglė Motiejūnė – psichologė, Humanistinės ir egzistencinės psichoterapijos instituto studentė, LCC tarptautinio universiteto Psichologijos skyriaus instruktorė

dr. Vilma Jakienė – Visuomenės sveikatos specialistė.

Jos mokslinių tyrinėjimų ir domėjimosi sritis – problematiškas interneto naudojimas, suicidinis elgesys, psichikos ir elgesio sutrikimai.

Vilma dirba mokslo darbuotoja Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Medicinos akademijos Neuromokslų institute, taip pat yra NVO Skaitmeninės etikos centro ekspertė, bei kitų mokslinių projektų dalyvė.

Vilma yra mokslinio žurnalo Biologinė psichiatrija ir psichofarmakologija redakcinės kolegijos narė, Lietuvos biologinės psichiatrijos draugijos narė, Tarptautinės savižudybių tyrimų akademijos narė, Europos neuropsichofarmakologijos kolegijos asocijuota narė, ir Pasaulinės psichiatrų asociacijos savižudybių tyrimų sekcijos narė.

dr. Julius Burkauskas – klinikinis psichologas, psichoterapeutas, sertifikuotas Mindfulness instruktorius, Kognityvinės elgesio terapijos supervizorius. Jis dirba medicinos psichologu ir vyresniuoju mokslo darbuotoju LSMU Medicinos akademijos Neuromokslų institute, yra kviestinis vyresnysis lektorius Hertfordšyro universitete, Jungtinėje Karalystėje.  

Juliaus atliekamų mokslinių tyrimų sritis – psichosomatinė medicina, neuropsichologija ir elgesio priklausomybės.

Julius yra ECNP asocijuotasis narys, Tarptautinės obsesinio kompulsinio spektro sutrikimo kolegijos direktorių tarybos narys. Lietuvos psichologų sąjungos, Biologinės psichiatrijos draugijos, Lietuvos kognityvinės elgesio terapijos asociacijos ir Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narys.

Renginys yra nemokamas.

KUFA pasitinka dešimtmetį #3| susitikimas – diskusija: „Kai darbas ir laisvalaikis – internete. Kaip kurti sveiką santykį su išmaniaisiais ekranais?“