Renginiai

VI Tarptautinis Asitežo teatrų festivalis vaikams ir jaunimui: Spektaklis „VIENO KIEMO ISTORIJA“ (7+)

08 spalio 2021 18:00

Klaipėdos jaunimo teatro spektaklyje visai šeimai „Vieno kiemo istorija“ susipažinsite su paslaptingais, išradingais ir, be abejo, juokingais personažais – Kiemūnais. Pirmą kartą apie juos girdite? Žinoma! Juk Kiemūnų rasė slapta, o už teatro sienų vykstančiame gyvenime jų negalime nei pamatyti, nei pajusti, nei išgirsti. Tad kas tie Kiemūnai?

Kiemo enciklopedijoje rašoma:

Kiemūnai (liet. kiemo gyvūnai) – tai nematomi vaikų žaidimų aikštelių gyventojai, kurių tikslas vienas – suteikti kieme žaidžiančiam vaikui geriausius įspūdžius ir smagiausias patirtis. Kiemūnai paplitę visame pasaulyje, dažniausiai randami įvairaus tipo ir dydžio kiemuose, jei šalia yra gyvenančių vaikų.

Jums vis dar atrodo, kad nesate su Kiemūnais susidūręs? Tada bent trumpam prisiminkite, kas vyksta kieme: vaikai išsisupa greičiau, nei leidžia jų baimė, saugiai nukrenta iš aukščiau nei leidžia logika ir nusibodus vienam žaidimui tuoj pat sugalvoja kitą. Už šias kiemo malones turėtume dėkoti Kiemūnams! Tik nematomų kiemo saugotojų dėka vaikas žaidimų aikštelėje saugiai, drąsiai ir pakankamai purvinai išgyvena visus kiemo nuotykius ir išmoksta susipažinti su kitais kiemo lankytojais.

Spektaklis „Vieno kiemo istorija“ suteikia galimybę pirmą kartą savo akimis pamatyti paslaptingą ir žaismingą Kiemūnų pasaulį ir verčia susimąstyti: gal verta dažniau išeiti į lauką ir apsilankyti kieme?

Kūrybinė komanda, aktoriai – Laima Akstinaitė, Rugilė Latvėnaitė, Ieva Pakštytė, Paulius Pinigis, Donatas Stakėnas, Evelina Šimelionė, Donatas Želvys.

Dramaturgė – Ieva Pakštytė

Kompozitorius – Lukas Feser

Šviesų dailininkas – Povilas Laurinaitis

Scenografė Angelina Furmaniuk – Savickienė

Kostiumų dizainerė – Rūta Venskutė

Trukmė – 1 val.
Kultūros pasas.lt – 4 Eur (rugile@kjt.lt, +370 639 96710)

Bilietų nuoroda:
https://tiketa.lt/…/jegacool_spektaklis_vieno_kiemo…

Festivalį organizuoja Teatrų vaikams ir jaunimui asociacija ASITEŽAS
Festivalį finansuoja Klaipėdos savivaldybė ir Lietuvos kultūros taryba
Festivalį remia Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje ir Tubinas Hotels 

VI Tarptautinis Asitežo teatrų festivalis vaikams ir jaunimui: Spektaklis „VIENO KIEMO ISTORIJA“ (7+)