Renginiai

Tomi Paldanius – akustinės gitaros virtuozo koncertas Klaipėdoje

25 sausio 2020 19:00

Tomi gitarai aranžavo daug hitų, pavyzdžiui, „Bohemian Rhapsody“, „Hotel California“ ir „Nothing Else Matters“. Šios ir kitos aranžuotės, kurias atlieka gitaristai visame pasaulyje, socialiniuose tinkluose pasiekė dešimtis milijonų peržiūrų.

2005 m. į „Youtube“ buvo įkeltas pirmasis Tomi vaizdo įrašas, „Bon Jovi“ kūrinys „Livin’ On A Prayer“, kuris yra vienas pirmųjų populiariausių gitaros vaizdo įrašų vaizdų dalijimosi svetainėje. Šį vaizdo įrašą, kaip vieną geriausių „Youtube“ įrašų, savo žurnale paminėjo „Total Guitar“. Daugelis gitaristų visame pasaulyje, kuriuos įkvėpė Tomi aranžuotės, pradėjo iš jo mokytis. Vienas jų – Sungha Jung iš Korėjos, kuris šiuo metu yra viena didžiausių „Youtube“ gitaros sensacijų.

Tomi yra įgijęs klasikinės gitaros mokytojo specialybę, tačiau jo aistrą „fingerstyle“ gitarai įkvėpė gitaros virtuozas ir legenda iš Australijos – Tommy Emmanuel.

Koncerto metu išgirsite „Queen“, „Jimi Hendrix“, „Pink Floyd“, „Led Zeppelin“ ir „Guns N ‘Roses“ kūrinius.

Tomi Paldanius sausio 23 d., ketvirtadienį, gros Alytuje – Alytaus kultūros centro mažojoje salėje (Pramonės g. 1B), sausio 24 d., penktadienį – Kaune – Kauno miesto muziejaus Tautinės muzikos skyriaus renginių salėje (L. Zamenhofo g. 4), o sausio 25 d., šeštadieni – Klaipėdoje – Kultūros fabriko palėpės salėje (Bangų g. 5A).

Tomi Paldanius – akustinės gitaros virtuozo koncertas Klaipėdoje