Renginiai

ATŠAUKTAS! Taško Teatras: Spektaklis „Svirplių kalva“ pagal Thomas Arzt pjesę

01 spalio 2021 19:00

Apgailestaudami pranešame, kad dėl aktoriaus traumos atšaukiamas spalio 1 turėjęs įvykti spektaklis „SVIRPLIŲ KALVA”.

Bilietus galite grąžinti ar pasinaudoti proga pamatyti bet kurį kitą artimiausią repertuaro spektaklį susisiekę su teatro administracija privačia žinute arba elektroniniu paštu info@taskoteatras.lt

Tikimės, jog tai nesukels nesklandumų.

Iki greito susitikimo teatre!

Giliai giliai, po socialiniais, kultūriniais, etiniais sluoksniais kiekvienas slepiame žvėrį. Žvėrį, kurį valdo instinktai. Kuris kilus pavojui pasiruošęs gintis iki savo arba kito mirties.
Kas atsitinka per ilgai slopinant instinktus? Ir kas atsako už netikėtai prasiveržusius žvėriškus veiksmus – pats žmogus ar jį supanti aplinka?

Įmonės darbuotojai susirenka atšvęsti metinių kolektyvo pasiekimų laukinės gamtos apsuptyje. Jie priversti slėpti nesutarimus, skausmus, neigiamus išgyvenimus ir sukurti jaukią atmosferą, kad būtų paliktas teigiamas įspūdis užsienio investuotojams. Kultūringas pasisėdėjimas kolegų rate perauga į didžius graikų laikus menančią bakchanaliją. Besaikis svaiginimasis, nevaldomas geismas, agresija ir prievarta paima viršų. Laukinės gamtos apsupti apsvaigę šventės dalyviai pasijunta laisvi – dingsta socialinis susikaustymas, baimė. Dabar galima viskas – nėra pasekmių, normų, vertybių, empatijos. Tik nevaldomi, isteriški, žvėriški ir egoistiški poreikiai. Vakarėlis baigiasi, žvėrys užmiega.
Bet kaip ryte pabudę žmonės, vėl sukaustyti elgiasio normų, susitaikys su žvėriško elgesio pasekmėmis?

Režisierius: Marius Pažereckas
Scenografija: Aistė Alksnytė, Domas Mykolas Malinauskas
Muzikos kompozitoriai: Kristupas Biržietis ir Edvinas Vasiljevas
Kostiumų dailininkė: Ana Romanova
Vaizdo projekcijos: Rytis Aliukonis
Garso operatorius: Lukas Feser
Šviesų dailininkas: Linas Rubinas

Vaidina: Donatas Mickūnas, Kristupas Biržietis, Solveiga Reklaitytė, Karolina Kuzborska, Gediminas Povilavičius, Aistė Alksnytė, Ramunė Degutytė

Trukmė: 90 min

Amžiaus cenzas: N-16

DĖMESIO! Dėl rugsėjo 13 d. įsigaliojančio vyriausybės nutarimo į spektaklį bus įleidžiami tik galimybių pasus turintys asmenys.

ĮSPĖJIMAS: spektaklio metu yra naudojami Strobe žibintai, kurių poveikis gali turėti įtakos asmenims sergantiems epilepsija. Apie 65 proc. asmenų, kurie serga epilepsija, vis dar gali būti neigiamai paveikti ties 10 iki 12 pliūpsnio per sekundę intervalais šviesos.

Projektą finansuoja: Lietuvos kultūros taryba 

ATŠAUKTAS! Taško Teatras: Spektaklis „Svirplių kalva“ pagal Thomas Arzt pjesę