Renginiai

Taško teatras: Premjera „Šaltoji širdis”

12 rugsėjo 2018 18:00

Spektakliu siekiama parodyti lošimo priežastingumą bei pasekmes. Istorija primena stereotipinį priklausomybės nuo lošimo atvejį, todėl lošiantiesiems ar bent kartą nuo lošimo nukentėjusiems asmenims ji bus lengvai atpažįstama pagrindinio veikėjo vaidmenyje.

Dar visai neseniai, Švarcvaldo gyventojai tikėjo girių dvasiomis. Nors dabar visi žino, kad jų nėra. Bet tik visai visai neseniai pavyko juos atpratinti nuo to kvailo prietaro. Negalime sakyti, kad apie jas niekas nebešneka. Yra išlikę daugybė legendų apie paslaptingus girių gyventojus. Su tomis girių dvasiomis, kaip kalba žmonės, vienam Švarcvaldiečiui atsitiko nepaprasta istorija…

Pagrindinis veikėjas pralošia visus pinigus, todėl nusprendžia parduoti savo širdį, pardavęs gauna akmeninę ir grįžęs atsilošti, vis tiek jaučia nepilnavertiškumą, todėl supranta padaręs klaidą.

Spektaklis kuriamas remiantis fantastikos žanru, įtraukiant siaubo elementus, viso spektaklio metu skamba gyvai atliekama muzika.

Režisierius – Valentinas Masalskis
Kompozitorė – Beatričė Petrauskaitė

Kūrybinė komanda: Paulius Kavoliūnas, Gediminas Povilavičius, Kristupas Biržietis, Gytis Lemkys, Donatas Mickūnas, Kotryna Šileikaitė, Livija Krivickaitė, Beatričė Petrauskaitė, Aistè Alksnytė, Solveiga Reklaitytė

Spektaklį finansuoja: Lietuvos kultūros taryba

SPEKTAKLIS NEMOKAMAS

Taško teatras: Premjera „Šaltoji širdis”