Renginiai

„Taško teatras” premjera: „Aklieji“

13 gegužės 2018 19:00

„Taško teatras“ pristato naują kūrybinį darbą kartu su režisieriumi Roku Misikoniu, pastatytą pagal Maurice Maeterlinck pjesę „Aklieji“.

Spektaklis pasakoja apie dvyliką paklydusių žmonių, laukiančių, kad kas ateitų juos išgelbėti. Vedlys juos paliko, o jie patys bijo pajudėti iš vietos kurioje yra. 1890m. parašyta pjesė siūlo sustabdyti jau instinktu virtusį kasdienos bėgimą ir pažvelgti į mus apsupusią tamsią amžinybės jūrą, nuo kurios nerimo mes nepaliaujamai gelbėjamės ieškodami naudos, patogumo, saugumo. Mes kasdieną sutinkame žmones, bet ar gelbėdami save bėgimu mes iš tikrųjų juos spėjame pažinti? Ar nesame amžinai vieniši? Ar kažkas nebuvo pamiršta, kažkas
labai svarbaus, kas tūrėtų užimti dabar tuščią vietą mūsu jausmuose? O gal tai ir būtų vedlys? Ar baigiantis mūsų gyvenimams mes suprasime kam mes buvome?
Ar galėsim prisiminti tokį stiprų jausmą, kuris leis mums ramiai užmerkti akis ir pasakyti – taip buvo teisinga? Juk akla minia, kaip nudžiuvęs medis, nemezga žiedlapių meilei. Ją visuomet gelbėja bepročiai.

Spektaklis sukurtas bendradarbiaujant kartu su Lietuvos Muzikos ir Teatro Akademija bei Klaipėdos Universiteto Menų Akademija.

Režisierius:
Rokas Misikonis

Scenografė ir kostiumų dailininkė:
Renata Valčik

Šviesų dailininkas:
Edvardas Vaitkus

LMTA režisūros kurso vadovas:
Jonas Vaitkus

KU MA vaidybos kurso vadovas:
Valentinas Masalskis

Aktoriai:
Gediminas Povilavičius
Paulius Kavoliūnas
Gytis Lemkys
Linas Rubinas
Kristupas Biržietis
Donatas Mickūnas
Solveiga Reklaitytė
Kotryna Šileikaitė
Veronika Tarasevičiūtė
Livija Krivickaitė
Roberta Linkutė
Olesia Orlova

Vieta: ,,Kultūros fabrikas”, Daugiafunkcinė salė B – Bangų g. 5A
SPEKTAKLIS NEMOKAMAS

„Taško teatras” premjera: „Aklieji“