Renginiai

Taško Teatras: komedija vaikams „Pirštinė”

10 kovo 2024 14:00

Atnaujinta 2024 02 24
Pranešame, kad renginys “Komedija vaikams PIRŠTINĖ Taško teatras”, kuris turėjo įvykti 2024 m. kovo 10 d. Klaipėdos dramos teatre yra perkeltas į Klaipėdos kultūros fabriką (adresu Bangų g. 5A, Klaipėda).
Bilietai lieka galioti tie patys. Papildomai kreiptis nereikia.
Kam netinka nauja renginiu vieta prašome kreiptis el. paštu: info@bilietai.lt ir atsiųsti užpildytą pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/file/id/49759
Prašymai priimami iki 2024 m. kovo 1 d.

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

KOMEDIJA VYRESNIEMS VAIKAMS IR PAAUGLIAMS „PIRŠTINĖ“

Spektaklis „Pirštinė“ įkvėptas to paties pavadinimo vaikiškos ukrainiečių liaudies pasakos siužeto. Komedijos veiksmo ašis – penki gyvūnai, kurie miške randa žmogaus pamestą pirštinę. Ima aiškėti, jog kiekvienas svajoja ją pasisavinti. Žinoma, sprendimas nėra paprastas – miške radus neatpažintą objektą, privaloma skubiai sušaukti miško tarybos posėdį, kuriame gyvūnai bandys išsiaiškinti, kas ir kodėl pametė šį daiktą, ką su juo daryti, o svarbiausia – kam jis atiteks?
Niekam iš pirmo žvilgsnio nereikalinga pirštinė tampa didelių nesutarimų priežastimi, nes Vilkui, Lapei, Gulbei, Varlei ir Uodui nepavyksta susikalbėti. Tačiau gyvūnai neilgai trukus supras, kad visai ne pirštinė yra tai, ko jiems visiems labiausiai trūksta, todėl mums padovanos daug netikėtų situacijų, muzikos ir juoko, o svarbiausia – primins apie vieningumo ir draugystės svarbą. Spektaklis skirtas vyresnio amžiaus vaikams ir paaugliams, tačiau labai tiks ir suaugusiems!

Kūrybinė komanda:
Režisierė: Livija Krivickaitė;
Dramaturgė: Dovilė Katiliūtė;
Scenografė: Aistė Alksnytė;
Kostiumų dailininkė: Erika Jankauskaitė;
Šviesų dailininkas: Linas Rubinas;
Nuotraukos autorė: Deinora Rudenaitė.

Vaidina: Kristupas Biržietis, Jūratė Martinaitytė, Karolina Urbonė, Aistė Alksnytė, Donatas Mickūnas.
Rekomenduojamas amžiaus cenzas – N-7
Spektaklio trukmė – 50 min.
Daugiau informacijos – www.taskoteatras.lt

Taško Teatras: komedija vaikams „Pirštinė”