Renginiai

„Taško teatras“ ir Teatras „Drugelis: Spektaklis vaikams „DANTENIJA“

08 gegužės 2022 12:00

SALDUMYNAI!
Vaikai labai juos mėgsta, bet… labai nenoriai valosi dantis! Mažieji bijo dantų gydytojų, o pats didžiausias jų košmaras – gydytojo įrankiai, kurie skleidžia keistus garsus, yra metaliniai, šalti ir baisūs. Tačiau niekas nežino, jog šie instrumentai iš tikrųjų yra nepakartojama „Oral team“ superherojų komanda. Vaikų didžiausias siaubas – grąžtas – spektaklyje taps stipriausiu ir drąsiausiu Gręžiumi. Pūsteris taps Siurblium – slaptuoju ginklu, kuris nuolat kažką siurbia ir yra pamišęs dėl tvarkos. Plomba taps dailiąja Klampe, kuri visada su savimi turi klampios masės. Lempa taps ORAL TEAM kelrode Šviesule, kuri nušviečia herojams kelią. O komandos lyderis Dàntis – dantukų specialistas, kuris žino kiekvieną dantį ir puikiai orientuojasi burnoje. Visa komanda labai myli vaikus, kovoja su juos ištikusiu dantų skausmeliu, o dirbdami yra itin atsargūs ir rūpestingi. Jiems didžiausia dovana – sveika vaiko šypsena. Kasdieną jie įveikia naujas misijas ir iššūkius, kuriose yra nenugalimi. Tačiau ne visos misijos būna sėkmingos, jie dažnai susiduria su didžiausiu savo priešu – Lordu Bakteronu ir jo bakterijų armija „Streptokokus Mokus“, kuri energingai kaupia cukrų burnoje, plečia skylutes, sukelia skausmą ir bando užkariaut vaiko burną.

Unikalus ir didelio susidomėjimo sulaukęs socialinis projektas tęsia savo kelionę teatro scenoje!
Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos „Klaipėdos Viltis“ teatro „Drugelis“ ir „Taško teatro“ aktoriai suvienija savo jėgas ir pristato jums, mažieji žiūrovai, naują spektaklį – „DANTENIJA“!

Spektaklio kūrybinio proceso metu nebuvo koncentruojamasi į skirtingas kiekvieno atlikėjo galimybes. Svarbiausia, kad visi esame lygūs ir kiekvienas turime teisę svajoti bei kurti. Socialiniu projektu „Dantenija“ siekiame parodyti, jog kūryba nėra vien tik sveikų žmonių privilegija, kiekvienas žmogus yra unikalus ir įdomus kūrėjas. Laužome stereotipus, kad „neįgalus žmogus daug ko negali” ir motyvuojame kiekvieną išsivalyti savo mintis, kad „nesugebėsiu, nepavyks”… Kliūtis pirmiausia įveikime savo mintyse!

Spektaklyje vaidina: „Taško teatro“ ir teatro „Drugelis“ aktoriai
Spektaklio režisierė: Laura Šakurskytė- Žilinskienė
Kompozitorius: Kristupas Biržietis
Kostiumų dailininkė: Erika Jankauskaitė
Dramaturgas: Karolis Maiskis
Šviesų dailininkas: Donatas Šimonis
N – 5

BILIETAI: www.bilietai.lt/lit/renginiai/teatras/vaikiskas-spektaklis-dantenija-355144

„Taško teatras“ ir Teatras „Drugelis: Spektaklis vaikams „DANTENIJA“