Renginiai

Sveiki verslo pusryčiai su Nomeda Maraziene

26 lapkričio 2019 08:30

Kviečiame Jus į nemokamus verslo pusryčius Klaipėdoje lapkričio 26 dieną, 8.30 – 11.00 val. su emocinio intelekto trenere, verslo konsultante Nomeda Maraziene.
Tyrimai rodo, kad tiek asmeninei sėkmei, tiek karjerai ypatingai svarbus emocinis intelektas. Vidinės savybės, tokios kaip gebėjimas greitai atstatyti fizines ir dvasines jėgas, iniciatyvumas, optimizmas ir gebėjimas prisitaikyti, dabar vertinami kur kas labiau. Tai leidžia priimti efektyviausius sprendimus, padidinti savo ir organizacijos produktyvumą, daryti įtaką darbuotojams.
Sveikuose verslo pusryčiuose „Emocinis atsparumas: kaip tai padeda verslui stiprėti“ kviečiame pažvelgti giliau ir pasikalbėti apie emocinio intelekto reikšmę vadovavimui ir darniam komandos darbui.

„Lietuvos draudimas“ dovanoja sveikus pusryčius ir įdomias žinias jums.
Registruokitės ČIA – http://bit.ly/33uwLuO, jeigu:
• vadovaujate įmonei, kurioje dirba nuo 15 darbuotojų ar daugiau;
• vertinate žinias ir norite paskatinti sveiko gyvenimo kultūrą savo įmonėje.

„Lietuvos draudimas“ šio susitikimo metu taip pat jums suteiks galimybę sužinoti daugiau apie darbuotojų sveikatos draudimą ir, jei pageidausite, galėsite įsigyti sveikatos draudimą ypatingomis sąlygomis.
Laukiame Jūsų lapkričio 26d., 8.30 val. Klaipėdoje, „Kultūros fabrike“ konferencijų salėje (Bangų g. 5A,). Vietų skaičius ribotas, visiems užsiregistravusiems atsiųsime patvirtinimą.

Kviečiame registruotis iki lapkričio 22 d.

Kontaktas pasiteiravimui:
greta@gravitacija.eu/
Tel. 8636 34038
 

Sveiki verslo pusryčiai su Nomeda Maraziene