Renginiai

IŠPARDUOTA | Stogo kinas: „Reivas“

10 liepos 2020 21:30

Uždaras kino vakaras KUFA stogo terasoje. Jaukumu alsuojanti urban garden erdvė šį kartą skambės itin trankiai! Praleiskite penktadienio vakarą su artimiausiu žmogumi besimėgaudami tarptautinius apdovanojimus skinančiu, nespalvotu filmu, kuris bus tikras energijos pliūpsnis savaitgaliui!

Prieš prasidedant muzikinei kelionei į Škotiją trumpam pakalbėsime apie Reivo kultūrą Lietuvoje ir Klaipėdoje. Vakaro svečias naktinio gyvenimo ir alternatyvios kultūros kūrėjas Sergej Karmanov (Bell Riots) ketina pasidalinti savo patirtimi ir įdomomios istorijomis apie tų dienų ir šiandienos vakarėlius, muzikinius takelius, geriausius spotus ir viską, kas jums įdomu šia tema.

Apie filmą „REIVAS“:

Meilės laiškas techno muzikai ir pašėlusiai jaunystei.

1994-ieji, Škotija. Mažame miestelyje gyvena du bičiuliai: penkiolikmetis Džonas (aktorius Cristian‘as Ortega) ir už jį šiek tiek vyresnis Spaneris (Lorn‘as Macdonald‘as). Spaneris – sunkiai valdomas, įžūlus, kilęs iš socialiai rizikingos šeimos ir gyvenantis šia diena. Džonas – pareigingas, drovus, besilaikantis taisyklių ir, vadovaujamas tėvų, stropiai besiruošiantis aprūpintai ateičiai. Atrodytų, vaikinai negalėtų būti labiau skirtingi, tačiau būtent tai, ko gero, ir patraukia juos vieną prie kito bei padaro neperskiriamais draugais. O labiausiai juos suartina didžiulė, pašėlusi, neišmatuojama meilė reivo muzikai.

Būtent tą vasarą Škotijos vyriausybė priima skandalingą „Viešosios tvarkos aktą“, draudžiantį didelius viešus susibūrimus – mat augant nedarbui, žmonės dažnai kelia neramumus. Bėda tik, kad šis įstatymas efektingai uždraudžia ir ganėtinai nekaltus pasilinksminimus, tarp jų – ir reivo vakarėlius. Tokio smūgio Džonas su Spaneriu tikrai nelaukė.

Atsipeikėję po pirmojo šoko, vaikinai nusprendžia, kad neleis kvailiems politikas tvarkyti jų gyvenimų ir žūt būt sudalyvaus didžiausiame vasaros reivo vakarėlyje. Tiksliau, nusprendžia Spaneris, kurio gyvenimas netrukus visiškai pasikeis ir vaikinas nori išnaudoti galbūt paskutinę progą kaip reikiant pasilinksminti. Taisyklių besilaikantis Džonas iš pradžių dvejoja, bet galiausiai leidžiasi įkalbamas. Vaikinų laukia tokia naktis, kurios jie nepamirš visą gyvenimą.

Legendinį „Traukinių žymėjimą“ primenančiame filme surinktas puikus reivo ir techno muzikos garso takelis: The Prodigy, Ultra Sonic, Orbital, Plastikman, The Acid, Leftfield, Outlander, Vapourspace ir daugybė kitų.

„Reivas“ (angl. „Beats“), Didžioji Britanija, 2019 m., anglų kalba su lietuviškais subtitrais, komedija, drama. Režisavo: Brian Welsh. 

Filmo anonsas

Apie kino seansą:

Seansas skirtas šeimos nariams ir artimiesiems: 2 šeimos nariai galės sėdėti greta, jiems galios 1 bilietas už 6 eur kainą. Žinoma, dalyvauti gali ir ne šeimos nariai ar pavieniai asmenys – jiems galios bilietas už 6 eur kainą ir priklausys 1 vieta.

Bilietus galima įsigyti tik internetu (tinka parsisiųstas bilietas telefone – tausokime popierių). Įėjimas pro pagrindines Kultūros fabriko duris, į renginį įleidžiama nuo 21:15. Galima atsinešti gėrimų iš pirmame aukšte veikiančios kavinės Raketa.

Laikantis vyriausybės reikalavimų kino vakaras užtikrins dalyvių saugumą, todėl vietų skaičius yra labai ribotas.

*Prasto oro sąlygomis filmas bus rodomas kino salėje.