Renginiai

IŠPARDUOTA – Stogo kinas: NOVA LITUANIA. Svečiuose rež. Karolis Kaupinis

03 liepos 2020 21:30

Uždaras kino vakaras KUFA stogo terasoje. Jaukumu alsuojanti urban garden erdvė nuteiks itin romantiškai. Praleiskite penktadienio vakarą su artimiausiu žmogumi besimėgaudami stulbinančiai gražiu, nespalvotu, klasikinio formato filmu.

Liepos 3 d. 21:30 val. kviečiame į ekskliuzyvinį susitikimą su filmo NOVA LITUANIA režisieriumi Karoliu Kaupiniu

Jaunuoju kino talentu vadinamas režisierius Karolis Kaupinis neseniai Vokietijos Vysbadeno mieste vykusiame „goEast“ filmų festivalyje pelnė geriausio režisieriaus vardą. Filmas NOVA LITUANIA jau pripažintas geriausiu Atėnų ir Rygos kino festivaliuose, pelnė specialų „Cineuropa“ apdovanojimą Vilniaus kino festivalyje „Kino pavasaris“. Režisierius K. Kaupinis sako, kad pandemijos kontekste filmas įgavo naujo aktualumo, todėl dar svarbiau jį parodyti būtent dabar.

Apie filmą:

1938 metai. Tarpukario Kaunas. Lietuvai švenčiant nepriklausomybės dvidešimtmetį, Europos horizonte kibirkščiuoja neišvengiamo karo grėsmė. Dėl naujos valstybės ateities nerimaujantis geografijos profesorius Feliksas Gruodis sugalvoja beprotišką planą. Jis pasiūlo Vyriausybei Afrikos žemyne sukurti atsarginę Lietuvą. Čia, kilus pavojui, galėtų persikelti šalies gyventojai. Kruopščiai suplanuotai idėjai reikia valdžios palaikymo, tačiau profesoriumi tiki tik politika nusivylęs šalies premjeras. Kol abu vyrai sprendžia, gelbėti kitus ar save, griūva vieno iš jų santuoka.
Režisierius Karolis Kaupinis sukūrė sarkastišką šiandienos grėsmių alegoriją ir sustiprino savo, kaip daug žadančio režisieriaus, vardą lietuvių kine. Filmas jau pripažintas geriausiu Atėnų ir Rygos kino festivaliuose.

2019, Lietuva, 96 min, N-13. 

Filme vaidina: Aleksandras Kazanavičius, Vaidotas Martinaitis, Valentinas Masalskis, Rasa Samuolytė, Eglė Gabrėnaitė. Filmo prodiuserė – Marija Razgutė.

Filmo anonsas

Apie kino seansą:

Laikantis vyriausybės reikalavimų kino vakaras užtikrins dalyvių saugumą, todėl vietų skaičius yra labai ribotas. 

Seansas skirtas šeimos nariams ir artimiesiems: 2 šeimos nariai galės sėdėti greta, jiems galios 1 bilietas už 6 eur kainą. Žinoma, dalyvauti gali ir ne šeimos nariai ar pavieniai asmenys – jiems galios bilietas už 6 eur kainą ir priklausys 1 vieta. 

Bilietus galima įsigyti tik internetu (tinka parsisiųstas bilietas telefone – tausokime popierių). Įėjimas pro pagrindines Kultūros fabriko duris, į renginį įleidžiama nuo 21:10. Galima atsinešti gėrimų iš pirmame aukšte veikiančios kavinės Raketa. 

*Prasto oro sąlygomis kino filmas bus rodomas kino salėje.