Renginiai

Spektaklis vaikams „Šaltoji širdis“

29 gegužės 2019 12:00

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto, IV k. vaidybos studentai pristato vaikišką spektaklį „Šaltoji širdis“.

„Šaltoji širdis“ – tai vieno veiksmo spektaklis visai šeimai pagal to paties pavadinimo Wilhelm Hauff siaubo pasaką. Šio fantastinio spektaklio veiksmas perkelia žiūrovus į stebuklingą miestą Švarcvaldą, kuriame nuo senų senovės gyveno girių dvasios. Nors dabar visi žino, kad jokių dvasių nėra, negalime sakyti, kad apie jas niekas nebešneka. Yra išlikę daugybė legendų apie paslaptingus girių gyventojus. Su tomis girių dvasiomis, kaip kalba žmonės, vienam Švarcvaldiečiui atsitiko nepaprasta istorija, kurią ir norime jums papasakoti.Tik būkite budrūs ir netikėkite tuo, ką ten pamatysite..
Nors tai ir siaubo spektaklis, pažadame, kad baisu nebus! Tai ryškus, interaktyvus ir spalvingas reginys, tinkantis vaikams nuo 5 iki 95 metų. Spektaklio metu skamba gyvai atliekama muzika.

Režisierius – Valentinas Masalskis, Darius Rabašauskas
Kompozitorė – Beatričė Petrauskaitė
Kūrybinė komanda: Paulius Kavoliūnas, Gediminas Povilavičius, Kristupas Biržietis, Gytis Lemkys, Donatas Mickūnas, Kotryna Šileikaitė, Livija Krivickaitė, Beatričė Petrauskaitė, Aistė Alksnytė, Solveiga Reklaitytė, Linas Rubinas, Jūratė Martinaitytė.

Klaipėdos kultūros fabrikas, daugiafunkcinė salė B. ( Bangų g. 5A)

ĮĖJIMAS LAISVAS!

Spektaklis vaikams „Šaltoji širdis“