Renginiai

Spektaklis „Pasakojimai apie gyvūnus”

15 birželio 2022 18:00

Lietuvos muzikos ir teatro akademija sudarė sąlygas šešiems Kijevo nacionalinio I. K. Karpenko-Karyi teatro, kino ir televizijos universiteto IV kurso studentams pabaigti bakalauro studijas ir gauti jų aukštosios mokyklos diplomus. Birželio 15 d. 18:00 val. Kultūros fabriko salėje B bus pristatomas baigiamasis spektaklis – „Pasakojimai apie gyvūnus“ , pjesės autorius Don Nigro.

Don Nigro yra vienas iš dažniausiai publikuojamų ir plačiausiai prodiusuojamų dramaturgų pasaulyje ir toliau kuria glaudžiai tarpusavyje susijusią ir įvairią dramos literatūrą, naudodamas įvairias dramos konvencijas ir pateikimo stilius. Jis yra parašęs monologų ir epų, negaili realistinių dramų ir siurrealistinių žmogžudystės lėlių farsų, pjesių su muzika ir eiliuotų pjesių. „Pasakojimai apie gyvūnus“ – tai 11 istorijų apie gyvūnus, kurie bando suprasti, kaip nepakliūti į pelėkautus ir ar yra didysis burundukų dievas.

Šios trumpos pjesės yra absurdiškos ir linksmos, mintis apie žmogaus prigimtį pridengiančios gyvūnų pasauliu. Jie sukuria sudėtingą mus supančio pasaulio vaizdą, būdami lengvai virškinami ir linksmi.

Vaidina Kijevo nacionalinio I. K. Karpenko-Karyi teatro, kino ir televizijos universiteto IV kurso studentai:

Варвара Глуховская,

Мария Шварнёва,

Кирило Смола,

Olesya Nadieieva,

Maria Stopnyk,

Полина Проценко

Spektaklis bus rodomas ukrainiečių kalba su lietuviškais subtitrais.

Įėjimas nemokamas.

Spektaklis „Pasakojimai apie gyvūnus”