Renginiai

Spektaklis „Beautiful bodies”

28 gegužės 2019 18:00

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto vaidybos studijų programos IV k. studentės kviečia į savo diplominį spektaklį „Beautiful bodies” pagal to paties pavadinimo Laura Shaine Cunningham pjėsę.

Spektaklio „Beautiful bodies“ centre – kūdikio sutiktuvių vakarėlis, kurio metu atskleidžiamas dramatiškai komiškas šešių mokyklos laikų draugių gyvenimas. Jas tarpusavyje jungia idealaus vyro paieškos, karjeros siekimas, gamtos šauksmas gimdyti vaikus, dedamos didelės pastangos tam, jog gyvenimas kitiems atrodytų geresnis nei yra iš tikrųjų. Moterų draugystė yra trapi kaip stiklas: vieną akimirką jos juokiasi, kitą gali įsižeisti, po to susitaikyti, berti komplimentus, verkti, juoktis, ilgai laikyti pyktį už praeities nuoskaudas. Tačiau liūdesys ir džiaugsmas yra du dažniausiai moteris suburiantys dalykai, nes nepaisant pasikeitusio gyvenimo tempo moterys viena kitai išliko pagrindiniu įkvėpimo ir stiprybės šaltiniu.

„Šventės ir vakarėliai suburia, bet kartais jų sūkuryje jaučiamės dar vienišesni.“ L. Sh. Cunningham

Režisierius – Valentinas Masalskis;
Režisieriaus asistentas – Marius Pažereckas;
Scenografijos ir kostiumų dailininkė – Rūta Lečaitė;
Vaidina – Veronika Tarasevičiūtė, Jūratė Martinaitytė, Livija Krivickaitė, Solveiga Reklaitytė, Samanta Pinaitytė, Kotryna Šileikaitė.

Klaipėdos kultūros fabriko daugiafunkcinė salė B, Bangų g. 5A, Klaipėda
Įėjimas laisvas

Spektaklis „Beautiful bodies”