Renginiai

Šokio pamokos su Kenzo Kusuda (šokėjams)

01 spalio 2019 10:30

Šokio profesionalus, aktorius, šokio studentus kviečiame į šiuolaikinio šokio pamokas su japonų choreografu, šokėju Kenzo Kusuda.

TVARKARAŠTIS
Spalio 1 d. 10:30 – 12:00 val.
Spalio 2 – 4 d. 10 – 11:30 val.

KAINA 3 Eur už pamoką (ne Šiuolaikinio šokio asociacijos nariams)

VIETA: „Kultūros fabrikas“, Bangų g. 5 A, Klaipėda, 5 aukštas, Palėpės salė C

APIE KENZO KUSUDĄ
Nyderlanduose gyvenantis japonų choreografas, šokėjas Kenzo Kusuda atskleidžia šokančio kūno poeziją. K.Kusuda perkelia žiūrovus į įsivaizduojamą pasaulį, kupiną mistiško grožio, esančio už fizinių jutimų plotmės. Paprastais kūno judesiais kone tuščioje scenoje jis atskleidžia tai, kas neregima.

Kadaise, kai dar studijavo ekonomiką ir verslo vadybą ir dalį dienos dirbdavo Tokijo žuvų turguje, K.Kusuda atrado šokį kaip savąją išraiškos formą ir kone iškart buvo pripažintas dėl itin asmeniškos ir stiprios judesio kalbos.

Nuo 1999 m., persikėlęs į Nyderlandus, K.Kusuda sukūrė daug išskirtinių, asmeniškų choreografijų ir buvo pripažintas vienu poetiškiausių choreografų olandų šokio scenoje. Daug jo darbų sukurta dirbant drauge su Hagos KORZO Production.

K.Kusudos darbai gimsta jo savitoje fantazijoje ir siekia komunikuoti su publika, pasitelkiant kiekvieno vaizduotės jėgą.

Šokio pamokos su Kenzo Kusuda (šokėjams)