Renginiai

SEO mokymai

28 birželio 2023 09:00
  • Unikalūs Boutique tipo SEO mokymai mažam dalyvių skaičiui
  • Per trumpa laiką sukursite savo įmonės strategiją
  • Nersime tiesiai į praktiką, į sudėtingiausias ir svarbiausias dalis teoriją palikdami nuošalyje ir įsitraukdami į pagalbą tik tuomet, kai bus sunku suvokti bendrą paveikslą.

Trukmė: 3 val

Kaina dalyviui: 190 Eur

*Taikoma 10 proc. Nuolaida LiMA nariams, SEOkursai.com klientams ir Rocket Science klientams.

Dalyvių sk: 6
 

Mokymų programa:

9:00 – 9:20 Susipažinimas

9:20 – 10:00 Raktinių žodžių analizė

10:00 – 10:10 Pertraukėlė – kava, užkandžiai

10:10 – 10:40 SEO auditas

10:40 – 11:10 Konkurentų analizė

11:10 – 11:20 Pertraukėlė – kava, užkandžiai

11:12 – 12:00 SEO strategija
 

Raktinių žodžių analizė – pats svarbiausias SEO etapas ir jam jokiu būdu negalima pagailėti jėgų bei pastangų. Nuo šio etapo priklauso visų veiksmų sėkmė. Jei išsirinksime kaip pagrindines raktinių žodžių frazes, kurios nekonvertuoja ar neatitinka jūsų verslo, vidinis ir išorinis SEO neduos vaisių. Išmoksite kaip teisingai atlikti šį darbą.

SEO auditas parodys jūsų svetainės silpnąsias ir stipriąsias vietas. Sužinosite kas ką reiškia ir suprasite, kad reikia taisyti ne viską vardan žalių varnelių ar gražių skaičių, o tai kas yra “žemai kabantys prinokę” vaisiai ir jei liks laiko ir jėgų, bus galima tvarkyti ir tamsųjį kambarėlį.

Konkurentų analizė mums duos labai naudingų įžvalgų. Suprasime, kodėl Google juos kelia aukščiau arba rodo žemiau nei jus. Gali būti, kad konkurentai jau viską atliko teisingai – jums beliko nukopijuoti, pridėti savitumo ir kilti aukštyn. SEO įrankių dėka visas internetas yra kaip ant delno ir SEO strategijas nuslėpti labai sunku.

Visi prieš tai atlikti veiksmai kaip kelrodis mums parodys kur ir kaip eiti, ką daryti vidiniame SEO ir kiek reikės investicijų į išorinį – tai yra SEO strategija.

Pasiruošimas mokymams:

Dalyviai privalo turėti nešiojamą kompiuterį ir prieigą prie aktyvios savo darbo ar verslo Google Analytics paskyros. Idealiu atveju turėti prieigą prie Google Search Console ir susikurti nemokamą Ahrefs Webmasters tools paskyrą bei susieti su Google Search Console. Atsisiųsti iš anksto ScreamingFrog programą.

Apie lektorių: 
Simonas su minimaliu biudžetu turinio kūrimui ir vidinio SEO darbais iškėlęs daugybę klientų bei savo interneto svetainių į 1-ąsias Google paieškos rezultatų pozicijas.

Simonas Naudžius – SEO ekspertas, mokymų lektorius, dėstytojas, sertifikuotas marketingo vadovas ir skaitmeninio marketingo agentūros “Rocket Science Baltics” įkūrėjas, verslo strategas ir reklamos padalinio vadovas, turintis daugiau nei 13 metų patirtį. Simonas dirbęs ir konsultavęs šiuos prekinius ženklus: Mantinga, Audimas, Fjord bank, Kauno grūdai, Finnfoam, Era esthetic, Terra Publica, Uni Park ir daugybę kitų. LiMA Kaunas tarybos narys ir Kauno prekybos ir pramonės amatų marketingo vadovų klubo narys, dėstė “EduMint” ir “Venudu” platformose, o 2023 metais nusprendė startuoti su savo SEO kursų projektu “seokursai.com”.

Lektorius teigia, kad SEO apipinta daug mitų ir mistikos, o iš tikrųjų žaidimo taisyklės aiškios. Sako: nesu programuotojas, tik marketingistas, bet tai netrukdo pasiekti rezultatų. Jo patirtis rodo, kad į 1-ą poziciją galima patekti per 1-2 metus laiko išleidus vos 200-300 eurų. Labai konkurencingoje rinkoje žinoma reikia kur kas didesnio biudžeto. Rekomenduoja Lietuvoje nuo 500 Eur. + PVM mėn., užsienio rinkoje nuo 800 Eur. + PVM. Projekto trukmė turėtų būti bent 6 mėn.

SEO mokymai