Renginiai

Seminaras: Kaip kalbėti, kad tave išgirstų?

19 vasario 2019 17:00

Tai intensyvus, aktyvus ir praktinis seminaras žmonėms, norintiems išmokti raiškiai, aiškiai ir taisyklingai reikšti savo mintis bei įgyti daugiau pasitikėjimo savimi.

Aiškinsimės, kodėl trūkinėja balsas, veliasi žodžiai, pritrūksta jėgų pabaigti sakinį, bei pateiksime aibę patarimų ir pratimų, kaip patobulinti savo kalbą ir įveikti kalbėjimo baimes.

Seminarą ves Aldona Vilutytė — aktorė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos vaidybos ir scenos kalbos lektorė, Vilniaus universiteto balso lavinimo dėstytoja, kalbėjimo lavinimo trenerė, buvusi žinių radijo laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja ir profesionali filmų garsintoja bei dubliuotoja.

Daugiau informacijos: www.vilutyte.lt

SEMINARO TRUKMĖ: 3,5 val.

SEMINARO KAINA: 55 Eur

*Seminaro metu rekomenduojama laisva apranga ir patogi avalynė. Į seminaro kainą įtraukti gėrimai ir sveiki užkandžiai pertraukos metu.

Bilietai yra nekeičiami ir negrąžinami.

Bilietų grąžinimas ir keitimas galimas tik renginio atšaukimo ar datos pasikeitimo atvejais. Jei perkeliamo renginio naujoji data yra netinkama arba renginys atšauktas, bilietus galima grąžinti iki organizatoriaus nurodytos datos.

Turite klausimų?
Sandra +370 674 84035

Seminaras: Kaip kalbėti, kad tave išgirstų?