Renginiai

Šeiko Šokio Teatras: Šokio dirbtuvės bendruomenei | Rachid Ouramdane

15 sausio 2021 19:00

REGISTRACIJA BAIGTA. GRUPĖ PILNA.

Kviečiame į prancūzų choreografo Rachid Ouramdane šokio užsiėmimus bendruomenei!

R. Ouramdane – choreografas atstovaujantis prancūzišką mokyklą. Jo kūryba paremta socialinėmis temomis, individualiais pasakojimais bei išgyvenimais. Kiekviena choreografija siekia sukurti menišką gyvenimo liudijimą. Choreografas kvies kurti improvizacija ir besikartojančiais judesiais paremtas kompozicijas, kurios jūsų istoriją pavers meno kūriniu.

Dirbtuvės vyks nuotoliniu būdu sausio 15-19 dienomis.
Sausio 15 d.19 val. užsiėmimą transliuosime savo feisbuke viešai, kad susipažinti su Rachid metodika galėtų kiekvienas, o 16-19 d. tik užsiregistravusiems, kad choreografas turėtų galimybę sekti kaip kiekvienas dalyvis atlieka užduotis.

Lygis – atviras, šokio pasirengimas nebūtinas.
Užduotis galėsite saugiai atlikti namuose.
Dirbtuvės yra NEMOKAMOS.

Rachid Ouramdane kuria meno projektus nuo 1995 m. Nuo 2010 m. iki 2015 m. dirbo teatre „Theâtre de la ville“ (Paryžius), nuo 2005 iki 2015 m. –„Bonlieu scène nationale“ (Ansi). Nuo 2016 m. sausio Rachidas Ouramdane drauge su Yoann Bourgeois vadovauja CCN2 – Nacionaliniam Grenoblio choreografijos centrui. Rachidui Ouramdane įkūrė „L‘A“ šokio trupę. Šokio meną jis naudoja kaip priemonę dalyvauti socialiniuose ginčuose, kur jo pastatymai virsta poetiniais liudijimais.

Vietų skaičius labai ribotas, tad suskubkite registruotis el. p. info@seikodancecompany.com

Šis projektas – prancūzų – lietuvių šiuolaikinio šokio programos „KlaipėDAnse“ dalis.

Rėmėjai: Prancūzų institutas Lietuvoje, Prancūzijos ambasada Lietuvoje, Klaipėdos miesto savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba.
Partneris: Nacionalinis Grenoblio choreografijos centras, Prancūzija

Šeiko Šokio Teatras: Šokio dirbtuvės bendruomenei | Rachid Ouramdane