Renginiai

Šeiko šokio teatras| Kill, Baby, Kill | Šokio detektyvas

20 balandžio 2022 19:00

Gražiuose namuose gražų gyvenimą gyvena gražios seserys trynės. Vyriausioji Arvyda domisi visomis konspiracijos teorijomis, Regina yra aistringa golfo žaidėja, o jauniausioji sesuo Elžbieta atsidavusi astrologijai. Ji, ištyrinėjusi savo ir seserų horoskopus žino, kas jų laukia ateityje, žino kuri mirs, žino, kad ateis detektyvė, kuri atskleis po mandagių šypsenų fasadu slypinčias paslaptis.

Įkvėptas daugybės detektyvo žanro kūrinių nuo Agathos Christie apsakymų apie Miss Marpl ir Hercules Poirot iki Davido Lyncho „Tvin Pykso“, spektaklis įtraukia ne tik mistika dvelkiančiu siužetu, bet ir jautriu šiuolaikinio šokio atlikimu. Laviruodamas ant parodijos ribos, šis darbas kalba apie blogio prigimtį, keistus žmones ir jų kuriamą beprotišką pasaulį.

„Stilingas, groteskiškas, beprotiškas pasaulis primins Lynchą, Hitchcocką ir Tarantino, bet pagaliau tai Inga, su savo ypatingu humoru ir judesiu.“
Kultūros žurnalistė Agnė Bukartaitė

Choreografė: Inga Kuznecova kartu su šokėjais
Dramaturgė: Kristina Steiblytė
Kompozitorius: Andrius Stakelė
Scenografė, kostiumų dizainerė: Giedrė Brazytė
Šviesų dizaineriai: Justas Bø, Aurelijus Davidavičius
Šokėjai: Dovilė Binkauskaitė, Niels Claes, Oksana Griaznova, Mantas Černeckas, Viktorija Zobielaitė, Gintarė Marija Ščavinskaitė
Teatro meno vadovė: Agnija Šeiko
Prodiuserė: Goda Giedraitytė
Produkcijos komanda: Darius Berulis, Greta Seiliūtė, Austėja Laurinavičiūtė, Edita Grigaitienė

Trukmė: 55 min.
N-10
Šeiko šokio teatro veiklą finansuoja: Klaipėdos miesto savivaldybė, Lietuvos kultūros taryba

Bilietus parduoda BILIETAI LT.
Įsigyk internetu: https://www.bilietai.lt/…/sokis/kill-baby-kill-77120/ arba fizinėse kasose (visos kasos: https://www.bilietai.lt/…/bilietu-pardavimo…/klaipeda/)

Šeiko šokio teatras| Kill, Baby, Kill | Šokio detektyvas