Renginiai

Sasha Song akustinis koncertas

06 balandžio 2018 19:00

Sasha Song akustinis koncertas: gražiausi romansai ir dainos iš rusiškų kino filmų

Mieli klaipėdiečiai ir miesto svečiai, esate labai laukiami talentingojo atlikėjo, neeilinio balso savininko, 2009 metų Eurovizijos finalisto SASHOS SONG akustiniame gyvo garso koncerte, kuris įvyks balandžio 6d. Klaipėdos kultūros fabrike!

Išskirtinėje programoje – jausmingi romansai ir dainos iš populiariausių rusiškų filmų. Nudžiuginkite kokybišku renginiu artimuosius – praleiskite vakarą jaukiai ir prasmingai!

“Ši muzika patinka tiek jaunimui, tiek brandesnio amžiaus žmonėms. Neabejoju, jog ji palies kiekvieno klausytojo širdį. Ją vadinu “Širdies muzika”. Tikiu, jog klausydamiesi mano dainų, patirsite šilčiausias emocijas, šypsositės ar net nubrauksit džiaugsmo ašarą… Mėgausitės ir romantiškomis, ir linksmomis dainomis – atvešiu Jums  nepamirštamą laiką ir puikią nuotaiką!” – sako atlikėjas.

Ypatingais vokaliniais gebėjimais, nuoširdumu, neeiline charizma bei aistra atliekant kiekvieną kūrinį pasižymintis Sasha Song romansų turą po Lietuvą dovanoja pagerbdamas brangaus žmogaus atminimą – už meilę muzikai jis liks dėkingas amžinai…

Už išskirtinius akustinius koncertus Sasha Song – Dima Šavrovas ne kartą buvo liaupsintas garsių muzikologų ir melomanų. Atlikėjas gali didžiuotis LR prezidento padėkos raštu už nuopelnus ir laimėjimus įvairiuose tarptautiniuose konkursuose. Sasha Song 2009 m. atstovavo Lietuvai „Eurovizijoje“ su daina “Pasiklydęs žmogus” ir pateko į finalą. Už legendinės dainos „Mamai“ atlikimą jis pelnė „Bravo“ statulėlę ir daugybę kitų apdovanojimų.

Praleiskime vakarą kartu – šiltai ir turiningai!

Bilietų įsigijimui:
http://www.tiketa.lt/LT/sasha_song__graziausi_romansai_ir_dainos_is_rusisku_kino_filmu_18349 
Informacija apie bilietų kainas:
Bilietai 10-12 eur
Moksleiviams, studentams, senjorams – tik 7 Eur (atėjus į renginį turėti pažymėjimą)

Vokalas – Sasha Song

Akomponuoja pianinas

Koncerto trukmė: 1 val. 30 min.  

Pradžia: 19:00

Bilietus įsigyti galima tiketa.lt arba kasoje valandai likus iki koncerto. 

 

Sasha Song akustinis koncertas