Renginiai

Roko naktys 2020: No Dj’s goes AC/DC

05 rugsėjo 2020 22:00

No Dj’s goes AC/DC grįžta į Klaipėdą!

No DJ‘s goes AC/DC – unikalus Viktoro Diawaros ir Algirdo Barniškio – Blėkos muzikinis projektas, apjungiantis šių dienų muzikos hitus ir legendinės grupės AC/DC dainas. No DJ‘s goes AC/DC esmė – gyva gitara ir DJ pultas, AC/DC ir kitų grupių dainų mashup‘ai. Būtent šio projekto metu tarpusavyje puikiai suskamba, tokie kūriniai, kaip Thunderstruck ir Ghostbusters, Back in Black ir We will rock you, You shook me all night long ir Let’s get it Started bei daugelis kitų netikėtų kompozicijų, kurios nuolat kursto publikos šėlsmą.

„Vadinu tai plaktainiu”, – lietuvišką naujadarą terminui „mashup” džiaugiasi radęs Viktoras Diawara. „Visada svajojau atsidurti vienoje scenoje su Angusu Youngu, grodamas šiame projekte kartu su Algirdu Barniškiu – Blėka, taip ir jaučiuosi”, – Teigia V. Diawara.

Bilietų kiekis ribotas.

Durys: 22:00

Koncerto pradžia 23:00

Bilietas galioja vienam asmeniui. Bilietai negrąžinami ir nekeičiami.

Leidžiama fotografuoti, filmuoti: TAIP (bet tik ne su profesiosionalia technika).
Draudžiama įsinešti: alkoholinių gėrimų, narkotinių ar kitų psichotropinių medžiagų, bei jų vartojimui reikalingų priemonių; maisto ar skyščių stiklinėje taroje; bet kokios rūšies ginklų.

Dėl esamos situacijos vietų kiekis ribotas. DĖVĖTI KAUKES RENGINIO METU YRA PRIVALOMA! Saugokime save ir kitus, nepamirškime apsaugos priemonių!

Organizatorius pasilieką teisę keisti renginio programą.

Roko naktys 2020: No Dj’s goes AC/DC