Renginiai

Rokas Yan | Melodramos

25 lapkričio 2023 19:00

Sparčiai populiarumo viršūnėn kopiantis dainų kūrėjas Rokas Yan pasibaigus darbingai vasarai nesėdi rankų sudėjęs. Tik pasibaigus koncertų maratonui žinomas dainininkas užsidarė įrašų studijoje, kur baigia kurti savo pirmąjį albumą. Rudenį dienos šviesą išvysiantis albumas „Melodramos“ bus pristatytas ir įvairių šalies miestų publikai. Rokas Yan surengs pristatymo koncertus net šešiuose Lietuvos miestuose.

Dainininkas džiaugiasi planais, kurie šiuo metu yra jo dienotvarkėje – tai baigiamieji darbai albumo įrašuose bei pasiruošimas pirmajam koncertiniam turui.

„Sakoma, kad sukurti pirmąjam albumui turi visą gyvenimą iki jo. Tam tikra prasme taip ir jaučiuosi, kad visa mano iki šiol kaupta patirtis, tiek gyvenimiška, tiek muzikinė, pagaliau sugula į vieną „kūną“. Šis momentas man simbolizuoja savitą brandą ir susiformavusį dainininko identitetą, kai jaučiuosi pasiruošęs pristatyti visą albumą, kuriuo pilnai tikiu ir didžiuojuosi. Kaip sufleruoja pavadinimas „Melodramos“ – šis albumas bus labai ekspresyvus, dramatiškas ir dinamiškas, todėl džiaugiuosi, kad klausytojai galės jį patirti gyvai net 6 miestuose“, – džiaugiasi jaunas kūrėjas.

Rokas Yan | Melodramos