Renginiai

Premjera: Paskutinį kartą atnaujinta

10 lapkričio 2017 19:00

Intriguojanti PREMJERA tiems, kurie mėgsta įvairias pasaulio sąmokslo teorijas apie masonus, NASA veiklą, pasaulio pabaigą ir dar daugelį kitų paslėptų dalykų. Mes kalbėsime apie tai, kas laviruoja tarp tikro ir dar nepažinto pasaulio. Ateik, pamatyk ir išgirsk. 

Beje, ar jau minėjome, kad spektaklio metu išvysite Oleg Šurajev, Alfredą Bumblauską ir Nerijų Mačiulį?
____

Žemė yra plokščia. Nesąmonė? O ar tikrai galima įrodyti, kad ji apvali? Ar užtenka to, kad šį faktą kažkada išgirdome mokykloje? Matei nuotraukas. Vaizdo įrašus? Ar jie išties tikri?

Aš sakau – baltas, tu sakai – juodas. Kas iš mūsų teisus? Manai, kad tik Šiaurės Korėjos piliečius nuolat veikia propaganda? Nebūk naivus. Išjunk nuostatas, bet niekada – kritinio mąstymo.

„Paskutinį kartą atnaujinta“ – spektaklis apie manipuliaciją, apie individo prisitaikymą prie daugumos ir visuomenės nuomonės formavimą. Apie žiniasklaidą, socialinius tinklus ir žinomus veidus. APIE TAVE.
_______
Režisierė, nustebinsianti ne tik Lietuvą, bet ir pasaulį – Živilė Mičiulytė

Savo drastiškais sprendimais pasižyminčios dramaturgės:
Živilė Mičiulytė
Marija Judzentavičiūtė

Šiame spektaklyje pasirodys Lietuvoje puikiai žinomi aktoriai: 
Simas Lunevičius, Justina Burakaitė, Donatas Stakėnas, Kristina Švenčionytė, Rugile Latvenaite, Asta Zacharovaitė, Justina Vanžodytė Šurajeva. O jei jų nežinote, vadinasi, tai puiki proga pamatyti jų talentus.

Talentu apdovanota scenografė ir kostiumų dailininkė Vita Eidimtaite bei jos asistentas Justinas Intas.

Premjera: Paskutinį kartą atnaujinta