Renginiai

Personalo mokymai viešajam ir privačiam sektoriui

19 vasario 2020 08:30

APIE SEMINARĄ

Ar žinojote, kad įsakymų atostogoms tam tikrais atvejais pildyti nereikia? Šimtai įmonių Lietuvoje vis dar pildo dokumentus, kurių nereikia pildyti, ir taip apsunkina savo veiklą. Šiame seminare per pusę dienos sužinosite visas personalo dokumentų tvarkymo naujoves ir pasiruošite žymiai sumažinti biurokratijos naštą savo įmonėje.

Naujoves pristatys ir į Jūsų klausimus atsakys vienas geriausiai vertinamų Countline lektorių, advokatų profesinės bendrijos „iLAW“ partneris, advokatas Mantas Mikalopas. Jis ne tik atstovauja teisiniuose ginčuose, konsultuoja teisiniais klausimais, bet ir dėsto verslo teisę ISM vadybos ir ekonomikos universitete.

Šis seminaras vienas iš itin daug dėmesio susilaukusių seminarų, dalyviai patys kalba už mus ir vertina Manto Mikalopo seminarus aukščiausiais balais:
„Puikus savo srities specialistas, smagu, kai randa atsakymus į netikėčiausius klausimus :)“
„Lektorius Mantas Mikalopas seminarą vedė labai aiškiai ir suprantamai, pateikdamas daug realių pavyzdžių, išsamiai atsakydamas į pateiktus papildomus klausimus net pertraukos metu. Vertinu puikiai ir linkiu Jam sėkmės visame kame.“
„Gavau atsakymus į visus užduotus klausimus, net ir į nelabai susijusius su tema. Tai viršijo mano lūkesčius.“

Personalo mokymai viešajam ir privačiam sektoriui