Renginiai

Performansas „Dior in Moscow“ + diskusija

20 rugsėjo 2017 19:00

Rugsėjo 19, 19 val.
Rugsėjo 20 d., 19 val.

Spektaklyje „Dior in Moscow“ analizuojamas šiuolaikinės moters identitetas ir jį formuojančios aplinkybės. Kas lemia šiuolaikinės moters elgesio ir mąstymo bruožus? Kodėl priimami vieni ar kiti spendimai ir nuo ko jie priklauso? Kur glūdi įvairių emocijų priežastys ir kodėl šios priežastys lieka paribyje?

Idėjos autorės choreografė Agnija Šeiko ir dramaturgė Ingrida Gerbutavičiūtė šiuo spektakliu nori gilintis ir paliesti moters asmenybės sluoksnius, kurie sugulę mamų, močiučių, tetų, televizijos laidų vedėjų, gražuolių konkursų laureačių, kino aktorių, daininikių ir kt. įvaizdžiose formuoja šiuolaikinės moters (ne)sąmoningus pasirinkimus ir elgesį.

Po renginio vyks diskusija – pokalbis, kurioje dalyvaus ir performanso koncepto autorės, choreografės bei atlikėjos Ingrida Gerbutavičiūtė ir Agnija Šeiko. Tikslesnę informaciją skelbsime šokio teatro „PADI DAPI Fish“ facebook paskyroje ir šiame renginio puslapyje.

Koncepto autorės ir choreografės: Agnija Šeiko, Ingrida Gerbutavičiūtė
Atlikėjos: Agnija Šeiko, Ingrida Gerbutavičiūtė
Kompozitorius: Antanas Jasenka
Scenografė: Sigita Šimkūnaitė
Video menininkė: Albena Baeva
Šviesų dizaineris: Povilas Laurinaitis
Prodiuserė: Goda Giedraitytė

Performansas „Dior in Moscow“
Rugsėjo 19, 20 d., 19:00 val. 
Kultūros fabrikas, Bangų g. 5A, Klaipėda.
Trukmė: 60 min.
Bilieto kaina: 11 Eur, 15% nuolaida studentams, senjorams, neįgaliesiems (būtina kontrolei pateikti teisę į nuolaidą patvirtinantį dokumentą)

Performansas „Dior in Moscow“ + diskusija