Renginiai

Šokio seminaras: Pažintis su Kontaktine Improvizacija

17 vasario 2019 13:00

Kontaktinė improvizacija – tai viena iš šokio ir improvizacijos meno formų, kai bendravimas vyksta per judesį kontakte su kitu. Prisilietimas yra vienas esminių kontaktinės improvizacijos įrankių, jis kviečia tyrinėti ir atrasti naujas judėjimo trajektorijas. Laisvas judesys, prisilietimas ir neverbalinis bendravimas gali atnešti netikėtų įžvalgų apie save, aplinką ar pasaulį. Taip, fizinis kontaktas daugeliui nėra lengviausia bendravimo forma, todėl, kad neesame prie jo pratę. Tačiau, pažadu(!), tai – daug maloniau ir paprasčiau nei Tu galvoji. Tai patirti būtina kiekvienam, norinčiam išlaisvėti, jaustis gerai su savimi ir kitais.

Pamokos/seminaro metu prisiliesime prie KI šokio principų. Bendrausim per judesį – įsiklausim į save, partnerį, aplinką. Dėmesį koncentruosime į kūno pojūčius, prisilietimą ir sklandų judėjimą drauge.

Seminaro pabaigoje norintys galės užtvirtinti įgytas žinias ir patirti improvizacinį Jam’ą – prasišokimą be taisyklių ar nurodymų, kuriame išjungsime protus ir patirsime savo kūnus ir sielas per laisvą, improvizuotą judesį ir kontaktą. Čia tvyros visiška laisvė – galėsi dalyvauti ir kaip stebėtojas.

Po renginio Klaipėdoje bus dažniau organizuojami tokie Jam’ai (siekiama kas-savaitiniai) ir praktikos/ technikos gilinimo seminarai.

Šokio patirtis, amžius, pasaulėžiūra ir kiti faktoriai ČIA nesvarbūs -šokam, kaip jaučiam!
Apranga laisva, nevaržanti judesių. Avalynės nereikia – šokame su kojinėmis arba basomis. Salėje labai šilta.

Pamoką ves Aistė Jančiūtė (Vilnius) – Pojūčių teatro aktorė, šokėja ir laisva, graži siela. Kontaktinę improvizaciją veda ir aktyviai dalyvauja KI veikloje nuo 2013 m. KI ir performanso meno mokėsi pas Eckhardą Müllerį (GER), Danielą Schwartz (ARG), Milaną Kozaneką (SLO), Juliją Melnik (LT), Katie Duck (NL) / Alfredo Genovesi (UK), Angelą Doniy (RU), Ray’ų Changą (JAV), Yanivą Mintzą (IL).

Renginio kaina – sąmoninga auka pagal pajautimą.
Būtina registracija: https://docs.google.com/forms/d/1ra9wbs5fwtJnBrO94-Qh2cXVnNudNNttdp3MiSuU5gU/edit

Daugiau apie KI Lietuvoje:
https://www.facebook.com/KontaktineImprovizacijaLietuvoje/
https://www.facebook.com/KontaktineImprovizacijaLietuvoje/videos/254865848522506/

Daugiau info tel. 864922792 arba asmenine žinute – Aistė Burkauskaitė

Įveik baimę (jei ji Tave turi) ir prisidėk prie Judėjimo! Būkime laisvi, kaip mūsų prigimtis, patirkime, tai kas nepatirta ir gyvenkime bendrystėje.
Dalinkis, skleisk ir gėris, meilė bei šviesa Tau grįš su kaupu 😉

Už idėjos palaikymą, skleidimą ir pagalbą AČIŪ Šeiko šokio teatras ir Kontaktinė Improvizacija Lietuvoje

Šokio seminaras: Pažintis su Kontaktine Improvizacija