Renginiai

Partyzanai Pop | Without Letters

27 spalio 2017 23:00

Į klasikinius muzikos stilius netelpanti Vilniaus grupė WITHOUT LETTERS kartu su VJ Realtime Render suaktyvino koncertus su pakoreguotu ir labiau į šokių aikštelę orientuotu repertuaru. Per šiuos metus grupė išsigrynino savo sudėtį ir susimažino iki trijų būgnais, bosu ir gitara eksperimentinę šokių muziką grojančių narių, taip atskleisdama gyvą, žaismingą ir kiek neprognozuojamą grupės elektroninį skambesį, o tuo pačiu išleisdama grupės senbuvį Fingalick siekti solo karjeros Berlyne. Grupė neatsigręždama žingsniuoja į alternatyviąsias muzikos erdves, kur po truputį išsitrina ribos tarp atlikėjo ir klausytojo. 

Patys grupės nariai teigia, kad pastaruoju metu mėgaujasi gyvais pasirodymais, jiems rugpjūtį teko apšildyti grupę FOALS Vilniaus Kalnų Parke, o po poros savaičių šokdinti publiką Vilniaus sostinės dienų festivalyje „Eksperimentai“, jų muzika mėgavosi nuo iš Vilniaus rajonų sugūžėjusių paauglių iki brandaus amžiaus. Atsinešdami vis daugiau ankstyvosios klubinės muzikos bagažo, Without Letters planuoja pakeliauti į nišinius Europos vandenis.

Grupė palaimino pusę metų brandintą „Unfollow” remiksų ilgagrojį (EP), kurį išleido nepriklausoma įrašų kompanija Partyzanai Pop. Po Europą išsibarstę remiksų autoriai pateikia gana įvairialypį audio turinį. Londone rezidentuojančio ZZ Popcorn „Heritage“ interpretacija gali būti lengvai supainiota su Eurhythmics nežinomos dainos remiksu. Kitokią „Heritage“ versiją pateikia Nacionaliniam dramos teatrui garso dizainą darantis Škėma. Trečiasis remiksas gimė Danijoje. Vienas iš nelegalių reivų Kopenhagoje iniciatorių – Konsistent – pateikia lėtą ir net šiek tiek balearinę “Sight Lines” versiją. Galiausiai laužyto ritmo scenos senbuvis ir Despotin Fam Band galva – Vaiper – iš Berlyno atsiuntė savo „Malaria” dainos interpretaciją. 

“Unfollow Remixes” EP galite pasikalusyti ir įsigyti:
Soundcloud: http://bit.ly/unfollow-remixes-soundcloud 
Bandcamp: http://bit.ly/unfollow-remixes-bandcamp
iTunes: http://bit.ly/unfollow-remixes-itunes 
Juno: http://bit.ly/unfollow-remixes-juno 
Beatport: http://bit.ly/unfollow-remixes-beatport 
Spotify: http://bit.ly/unfollow-remixes-spotify 

Partyzanai Pop | Without Letters