Renginiai

Nemokamas atviras mastermind ir networking’as

06 vasario 2024 18:00
Nemokamai

Sėkmės paslaptys? Antraštė, kuri turėjo suvilioti atidaryti renginio aprašymą. Sveikinu, sėkmės paslapčių ieško tie, kas jau siekia sėkmės, esi teisingame kelyje.

Kokios jos, sėkmės paslaptys ar sėkmės priežastys?
Ieškodamas atsakymų ir sistemindamas informaciją, gavau tokį sąrašą:
* mintys ir mąstymas;
* tobulinimasis – skaitymas, podkastai, video turinys, mokymai, kursai;
* tikslų turėjimas;
* veikimas, veiksmai;
* ryšiai;
* įpročiai;
* planavimas;
* energija;
* atkaklumas;
* nuoseklumas;
* rašymas (journaling);
* palaikanti aplinka;
* sistemos;
* ir k.t.

Sėkmė aplanko tuos, kurie jai ruošiasi.

Kviečiu į atvirą mastermind sesiją ir tinklaveiką.

Mastermind terminą įvedė ir atskleidė Napoleon Hill savo knygoje „Mąstyk ir būk turtingas”. Mastermind – tai žinių ir pastangų derinimas harmonijos dvasia tarp dviejų ar daugiau žmonių, siekiant apibrėžto tikslo.

Mastermind yra bendradarbiavimo būdas, kai du ar daugiau asmenų deda mąstymo pastangas sprendimo suradimui, įsijungia papildomas aukštesnis protas.

Išskirtinai daug pasiekę asmenys dalinasi, kad dalyvavimas mastermainduose prisidėjo prie jų sėkmės. Tai yra todėl, kad mastermainduose yra didžioji dalis aukščiau išvardintų sėkmės priežasčių: mąstymo keitimas, greitas mokymasis, tikslų kėlimas ir planavimas, kaip juos pasiekti, skatinimas veikti, nuoseklumas, palaikanti aplinka, energija, ryšių kūrimas ir daugiau.

Kviečiu ateiti ir patirti, kaip veikia mastermind.

Ar turi svajonę? Tikslą? Ar aiškiai žinai, ką turi padaryti, kad tai taptų realybe? Kas nutiktų, jei kasdien, nuosekliai, padarytum tai, kas priartina Tave prie svajonės vizijos? Įsivaizduoji?

Žinau, kad vienam dažnai būna sunku išlaikyti pastovumą ir motyvaciją siekti savo svajonių ar tikslų.
Kaip žmonės pasiekia didelių tikslų ir gyvena savo svajonių gyvenimą? Pagrindinės priežastys ir veiksniai yra nuoseklumas, pastovumas, atkaklumas, žinojimas, ką turi padaryti ir darymas.
Kaip užsitikrinti tokias sąlygas? Kaip aiškiai žinoti, ką turi padaryti ir kaip visąlaik turėti motyvacijos tai daryti?
Atsakymas – grupės palaikymas ir įsipareigojimas prieš grupę siekti savo tikslų. Mokslininkai yra atlikę tyrimus ir nustatė, kad didžiausia tikimybė pasiekti savo tikslus yra turėti juos užrašytus ir atskaitomybė, tai yra turėti asmenį ar grupę, kam reguliariai atsiskaitai, kaip tau sekasi siekti savo tikslo.

Vietų skaičius ribotas
Registracija https://forms.gle/NtPzVC9qVix7KMgG8

Veiksmas visada sukuria galimybes. 

Nemokamas atviras mastermind ir networking’as