Renginiai

Muzikinis spektaklis „Triukšmas” ir šokio spektaklis „Tango”

26 gegužės 2019 18:00

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Klaipėdos fakulteto vaidybos studijų programos IV kurso studentai kviečia į diplominius spektaklius:

I dalis – Muzikinis spektaklis „Triukšmas”.
Jis sudarytas iš teatralizuotų lietuvių liaudies dainų, ritminių kūrinių ir šokių etiudų, kuriuos aktoriai atlieka šiuolaikiškomis formomis. Karo, darbo, meilės dainų melodijos, kūno perkusija, iš buitinių rakandų pagamintais muzikos instrumentais atliekami trankūs ritminiai kūriniai sukuria nuolat kintančią, įtraukiančią nuotaikų gamą bei skirtingas atmosferas, kuriose susipina ilgesio, meilės, džiaugsmo, žaismingumo, aistros, liūdesio, vienatvės temos. Šis spektaklis yra sakralus muzikinis atokvėpis šiuolaikinėje skubančioje visuomenėje.

Režisierius – Valentinas Masalskis;
Kompozitorė – Nijolė Sinkevičiūtė.

II dalis – Šokio spektaklis „Tango”.
Tai savitas, inovatyvus, kupinas aistros ir energijos šokio spektaklis, sukurtas pagal bene populiariausio tango muzikos kompozitoriaus Astor Piazzolla muziką. Apjungęs tradicinę tango muziką su džiazu bei klasikinės muzikos elementais kompozitorius išryškino ne tik šokio, bet ir muzikos kuriamos nuotaikos svarbą. Sakoma, kad tango – emocijų šokis, o šokti jo kviečiama ne žodžiais, tik žvilgsniu, todėl aktorių emociškai išpildytos šokio kompozicijos sukuria gyvybingą grožio ir dramos sintezę.

Choreografė/Šokio pedagogė – Aušra Krasauskaitė.

Abiejuose spektakliuose veikia: Kristupas Biržietis, Jūratė Martinaitytė, Samanta Pinaitytė, Aistė Alksnytė, Paulius Kavoliūnas, Donatas Mickūnas, Livija Krivickaitė, Gytis Lemkys, Kotryna Šileikaitė, Veronika Tarasevičiūtė, Solveiga Reklaitytė, Roberta Linkutė, Beatričė Petrauskaitė, Gediminas Povilavičius, Karolina Kuzborska.

*Tarp pasirodymų numatoma 15 minučių pertrauka.

Klaipėdos kultūros fabrikas, daugiafunkcinė salė B, Bangų g. 5, Klaipėda
Įėjimas laisvas

Muzikinis spektaklis „Triukšmas” ir šokio spektaklis „Tango”