Renginiai

Mentorių ir rezidentų speed dating#4!!!

30 gegužės 2023 17:00

Kviečiame kultūros ir kūrybinių industrijų (KKI) inkubavimo programos dalyvius, mentorius bei besidominčius programa gegužės 30 d. 17.00 val. susitikti KUFA galerijos erdvėje. Iškart po susitikimo 18.00 val. KUFA stogo terasoje renginį pratęs grupės „KVADROBIKA” koncertas.

Susitikimo metu mentoriai dalinsis savo patirtimi, kalbės apie sėkmingai įveiktus iššūkius ir padarytas klaidas, kurias išgirsti naudinga ne tik inkubavimo programos dalyviams. Diskusijos metu tikimasi, kad rezidentai sustiprins savo motyvaciją įgyvendinti savo verslo idėjas ir sumažins baimę klysti, remdamiesi mentorių įžvalgomis.
Su inkubavimo programos mentoriais galite susipažinti čia: https://www.kufainkubatorius.lt/mentoriai/

„KVADROBIKA” – ta keturių dainuojančių aktorių ir jų sukurtų personažų grupė: Kristupas Biržietis (Uodeginis) ir Donatas Mickūnas (Kirtis) yra „Taško Teatro“ aktoriai, Gytis Šimelionis (Barzda) – „Klaipėdos jaunimo teatro aktorius“ bei jaunasis aktorius Aurimas Bareikis (Smiginis). Šių keturių personažų kuriamas muzikos stilius – funky-melancholic-rock-electronic, įdomu tai, kad grupės nariai kurdami muziką tyrinėja ir kalbos fenomeną. Šių keturių dainuojančių aktorių kuriama muzika ir dainos leidžia patirti iš ko atsirado garsai, turintys reikšmę.

Registracija į renginį: https://shorturl.at/dglz8

Mentorių ir rezidentų speed dating#4!!!