Renginiai

Mentorių ir rezidentų SPEED DATING #3

22 kovo 2023 13:00

MENTORIŲ IR REZIDENTŲ SPEED DATING!!!

Kviečiame Kultūros ir kūrybinių industrijų inkubavimo programos mentorius, rezidentus ir potencialius rezidentus kovo 22 d. 13 val. į susitikimą Kultūros fabriko Galerijos erdvėje.

Susitikimo metu mentoriai dalinsis savo patirtimi, kalbės apie sėkmingai įveiktus iššūkius ir padarytas klaidas, kurias išgirsti bus naudinga ir išties reikalinga mūsų programos rezidentams. Tikimės, kad bendroje diskusijoje rezidentai dar labiau sustiprins motyvaciją įgyvendinti savo verslo idėjas.

Savo gyvenimo kelionę bei kvėpavimo TIPS & TRICKS papasakos KKI inkubavimo programos nauja dalyvė ir rezidentė Lina Malakauskaitė: 

“Vienas įkvėpimas, kuris pakeis tavo gyvenimą”.Kvėpavimą dažniausiai priimame, kaip savaime suprantamą. Kvėpuoju- balta, gyvenu, nekvėpuoju- juoda, viskas baigta. Bet tarp balta ir juoda mes turime visą spektrą gražiausių spalvų, kaip ir pasirinkimą kokioje kokybėje norime gyventi. Nustebsite atradę, kad tik kvėpavimo pagalba- gali pakeisti savo emocines būsenas, fizinę savijautą, valdyti nerimą ir stresą, didinti produktyvumą, kūrybingumą, koncentraciją. Ir netgi stabilizuoti savo kraujo spaudimą, padidinti plaučių tūrį, sumažinti migreną, depresiją ir gerinti kraujotaką bei miego kokybę. Ir taip, galima gyventi be šąlančių pėdų ir rankų, tereikia pakeisti kvėpavimo įpročius. O įdomiausia, kad net gyvendami jūros lygyje, kvėpavimo pagalba galima nusikelti (“teleportuotis”) į kalnus!

PASITIKĖK PATIRTIMI – sakome savo programos rezidentams,
PAMATYK KŪRYBIŠKO VERSLO ATEITĮ – referuojame mentoriams! 

Mentorių ir rezidentų SPEED DATING #3