Renginiai

MEETUP+FILMAS: Vasaros Terasos atidarymas –„ Kelionė savęs paieškoje“

21 birželio 2019 21:00

Ei meetaper‘iai , seniai besimatėm! Laikas pasimatyti ir vėl 🙂

Šilti ir šviesūs vasaros vakarai kviečia susitikti atsinaujinusioje KUFA stogo terasoje Birželio 21 d. 21:00 val. Susitikime dalyvaus motociklų aistruolis, klaipėdietis, verslininkas Aurimas Mockus, kuris kartu su kolega, žurnalistu Rimu Bružu visai neseniai grįžo iš 3 mėnesių trukmės kelionės. 15 000 km atstumą keliautojai įveikė su 10 metų senumo motociklu. Šia kelione, entuziastai pakartojo tarpukario keliautojo Antano Poškos žygį į Indiją. Meetup‘e A. Mockus pasidalins kelionės įspūdžiais, bei kalbės apie iššūkius, sunkumus ir savęs pažinimą kelionės metu. Aurimą kalbins Klaipėdos jaunimo teatro aktorius Donatas Stakėnas.

Šis meetup‘as skirsis nuo kitų ir tuo, kad Kultūros Fabrikas pradeda naują iniciatyvą, organizuojamų renginių vertimą į gestų kalbą, taip skatindamas įsilieti į KUFA bendruomenės renginius klausos sutrikimus turinčius žmones.

Iškart po susitikimo, apie 22 val. bus rodomas 2019 Kino pavasario filmas MAYA (rež. Mia Hansen-Løvekuriame, 2018 m.) ir toliau bus tęsiama kelionės tematika. Filme meilės ir romantikos linija persipina su žiupsneliu dokumentikos. Dėl Artimųjų Rytų pamišęs 30-metis karo žurnalistas Gabrielis, grįžta iš Sirijos, kur buvo laikytas įkaitu, ir vyksta pas savo krikštatėvį į Indiją, kur tikisi pagyti nuo potrauminio streso sutrikimo. Čia jis sutinka krikštatėvio dukrą Mają, su kuria, nepaisant juos skiriančio dešimtmečio, užsimezga jausminga draugystė.

Jei ir tu esi savęs pažinimo kelionėje, prisijunk prie mūsų KUFA stogo terasoje, 3 aukšte.

RENGINYS NEMOKAMAS, bet vietų skaičius terasoje ribotas, todėl labai prašome nevėluoti. Organizatorius Kultūros Fabrikas pasilieka teisę neįleisti vėluojančių asmenų.

Esant lietui, Meetup’ą kelsime į KUFA kino salę.

Daugiau info: +37061555452 arba info@kulturosfabrikas.lt

Meetup bendruomenė buriasi https://www.meetup.com/Idea2show

MEETUP+FILMAS: Vasaros Terasos atidarymas –„ Kelionė savęs paieškoje“