Renginiai

Markas Žukauskas – Banditas? Stand Up

09 rugpjūčio 2024 20:00

Labas, Klaipėda!

Nuo 1997 metų tėvus, aukles, mokytojus ir niekuo dėtus aplinkinius savo išdaigom bei dėmesio stoka terorizuojantis Markas Žukauskas yra ne kartą prisivirės įvairios košės. Labiausiai mėgdavo manų košę su uogiene, bet kartais išsivirdavo ir avižinės, šiaip tikrai neblogai sekėsi gamint, bet pagrindinė košė tai buvo įvairios išdaigos bei lengvi nusikaltimai.

Šio „bandito” dosjė tikrai įspūdingas:

16 namų areštų (vienas truko netgi du mėnesius nes per vienos mokytojos kompiuterį M.Žukauskas paleido ganėtinai stipraus pobūdžio pornografiją ir kompiuterį užmigdė. Mokytojai atėjus vesti semestrų ir pajudinus kompiuterio pelę mokiniai išmaniosios lentos ekrane išvydo ne savo pažymius, o grupinį seksą)

2 sudaužyti automobiliai.

1 pavogtas „Manija” batonėlis (už jį M.Žukauskas atsedėjo 3 valandas policijos areštinėje)

1 kart. pagautas vairuojantis be teisių

12 pabėgimų iš namų naktį į įvairias išgertuves bei vakarėlius

ŠIMTAI praleistų pamokų

Čia buvo išvardinti tik jo paauglystės nusikaltimai, nes suėjus pilnametystei Markas išvyko gyvent į Vilnių – jurisdikciją kurioje pagrindinis mūsų komisaras, Marko mama, nebeturi tiek galios jį stebėtį ir rinktį medžiagą apie jo žygdarbius. Net nėra abejonės, jog didžioji dalis nusižengimų toliau vyko sostinėje. Deja, apie juos informacijos nebeturime… Tačiau, aišku tik viena – Markas Žukauskas yra velniškai juokingas komikas, jau 7 metus sėkmingai juokinantis Lietuvos žmones. Į 2024 metus jis žengia su nauja solo stand up programa pavadinimu „Banditas”. Mūsų dienraštis gali patikinti – pamatyti šį pasirodymą yra būtina!

Renginio info:

Durys 19:00

Pradžia: 20:00

Amžiaus cenzas N-16

Bilietai negrąžinami. 

Markas Žukauskas – Banditas? Stand Up