Renginiai

Mandalų kūrimo dirbtuvės: „Susikurkime ramybę patys“

25 liepos 2019 17:00

Mandala – sielos gelmių piešinys. Tai „pasąmoninio „aš“ išlaisvinimas“. Ne veltui budistų kultūroje mandala vaidina be galo svarbų vaidmenį meditacine, ramybės atradimo, sielos išvalymo prasme.
Mandalos padeda sustiprinti sveikatą, psichologinę būklę, šeimyninę santarvę, kūrybinį potencialą, atskleisti laimės, meilės, darnos pojūtį, panardina į tam tikrą transo būseną. Mandala yra kaip langas ar durys – galima išeiti arba kažką įsileisti. Į užbaigtą mandalą galima tiesiog žiūrėti, medituoti ir tai nepabosta: piešinys mandaloje nuolat keičiasi ir juda išryškindamas tai vienas, tai kitas struktūras ar spalvas.
Piešiant mandalą svarbiausia niekur neskubėti, geriau lėtai ir užtikrintai judėti į priekį, klausantis tik vidinio balso, todėl vieną liepos vakarą skiriame net 3 valandas pobūviui su savimi ir savosiomis mintimis.
Žinoma, svarbu žinoti ir pagrindinius mandalų kūrimo principus. Juos išsiaiškinti Jums padės Klaipėdos dailininkė, pedagogė, mandalų kūrimo specialistė Virginija Damijonaitienė, į šią meno rūšį besigilinanti jau ne vienerius metus.
Jei Jums svarbu Jūsų vidinė būsena, ramybė, jei norite atsipalaiduoti, pabėgti nuo visų rūpesčių ir nors kelias valandas pabūti vienui vienam su savimi – susitikime liepos 25-ąją dieną, penktadienį, 18 valandą Kultūros fabrike, Klaipėdoje.

Būtina išankstinė registracija, vietų skaičius ribotas.
Laukiame ir vaikų nuo 5-6 m.

Registracija, bilietai ir išsami informacija:
Tel.: +37061110146
El. paštas: asmenybiunamai@gmail.com

Bilieto kaina – 12 €/žmogui*
Dviese – 20 €*

*Į bilieto kainą įskaičiuotos visos reikalingos priemonės
© 2019 KrisArt. Asmenybių namai

Mandalų kūrimo dirbtuvės: „Susikurkime ramybę patys“