Renginiai

LT Game Jam 2018 Klaipėda

27 sausio 2018 17:00

Didžiausias žaidimų kūrimo maratonas Baltijos šalyse! 

IDĖJA

Nori susitikti su žmonėmis, brainstorminti, diskutuoti, projektuoti, programuoti, eksperimentuoti, linksmai leisti laiką ir kurti puikius žaidimus? Tuomet tai yra tavo vieta!

LT Game Jam yra puikus iššūkis žaidimu kūrėjams subalansuoti kūrybiškumą, laiko planavimą, komandinį darbą ir žaidimų gamybos įgūdžius. 48 valandos inovacijų, eksperimentavimo, bendradarbiavimo ir linksmybių reikalauja susikaupimo ir ištvermės.

Nauda gali buti dar didesnė. Galima tikėtis sukurti visa gyvenima trunkančią draugystę ir būsimas karjeros galimybes bei įgyti vertingu įgūdžių.

KADA IR KUR?

LT Game Jam 2018 vyks nuo Sausio 26 d. iki Sausio 28 d., 5 didžiausiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

KĄ VEIKSIME?

Prasidėjus Game Jam bus pristatyta žaidimų tema. Tuomet bus brainstorminamos žaidimu idėjos, formuojamos komandos, įrankių ir technologijų, kurios bus naudojamos kuriant žaidimą, pasirinkimas ir tiesiog smagaus laiko leidimas, įgyvendinant idėjas.

KAS GALI DALYVAUTI?

Renginys yra atviras visiems nepaisant amžiaus, profesijos ar išsilavinimo.

Nepilnamečiai, kurie nėra sulaukę 18 metų, su savimi turi turėti tėvų ar globėjo leidimą dalyvauti.

KĄ ATSINEŠTI?

Kuriantiems kompiuterinius žaidimus: kompiuterį, programinę įrangą, elektros pratęsimo kabelius.

Kuriantiems stalo žaidimus: klijus, žirkles, popierių ir kitų įvairių medžiagų, kurių jums gali prireikti.

Jei planuojate likti miegoti: miegmaišį.

Renginyje bus užkandžių ir karštu gėrimu, tačiau karšto maisto – ne.

AR BUS KOKIE NORS APDVOANOJIMAI?

Ne. LT Game JAM 2018 nėra varžybos, todėl mes nesistengiame vienas kito nurungti, bet siekiame eksperimentuoti, laužyti taisykles, mąstyti už ribų beribėje erdvėje, jodinėti ant vienaragių ir šaudyti lazerius, laužyti fizikos taisykles ir laiko suvokimą, o svarbiausia – linksmintis. Prizai visa tai sugadintų – nebeliktų linksmumo.

RENGINYS NEMOKAMAS! 

Registracija ir kitą informaciją rasite oficialiame tinklapyje 2018gamejam.lt  ir facebook’e LT Game Jam 2018 Klaipėda . 

LT Game Jam 2018 Klaipėda