Renginiai

Lino Švirino dainų koncertas

11 lapkričio 2018 16:00

Vis rečiau koncertuojant, kiekvienas koncertas atrodė galimai paskutinis, bet vis atsirasdavo priežastis ar impulsas sugrįžti į sceną. Ne išimtis ir šis kartas – yra labai svarbi priežastis!
Tad muzikinė dovana bus įteikta Jums klausant ir matant.
Pradėkime nuo antros priežasties truputį pasigiriant ir pasidžiaugiant.

Spalio mėn. 6 dieną per LRT radiją išėjo eilinė laida „Pakartot” https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/1013703782/pakartot-2018-10-06-12-10, ačiū Domantui Razauskui už kvietimą bei pabendravimą, kuris mane ir išprovokavo susimąstyti. Jis pristatydamas laidą paminėjo, kad aš dėl dabartinės savo veiklos paaukojau muzikanto karjerą. Na, gal kažkiek ir sutinku, bet nesusitaikau 😉 Tai ir Jūsų dėmesys klausant laidos pakartojimą Mediatekoje sustiprino norą Jus pakviesti į koncertą, kuris vyks 2018 lankričio 11. 

Pirma priežastis be pagyrų, bet su tam tikru kontekstu.
Nelabai mėgstu švęsti savo gimtadienius, bet kai artėjo 50 žmona ir sūnūs, kad jis turi švenčiamas. Neatlaikiau spaudimo 🙂 ir pakviečiau į koncertą Smiltynėje. Kviečiau ir tuos, su kuriais matėmės nežinia kada. Tad buvo puiki proga pakviesti ir tuos, kurie man brangūs, pasiprišinant negailestingo laiko išmėginimams. Buvo labai gera, bet….
Vienas iš jų po koncerto paprašė, kad aš jam atsiųsčiau savo dainų įrašus. Atsakiau – neturiu, man jų nereikia. Ir ką Jūs manot, gavau „antausį” : „mums jų reikia”, pasakė senas jaunystės draugas. Kokia gėda….

Tad, jei ir Jums mano dainų reikia, kviečiu į patį jaukiausią, šilčiausią koncertą, ne tik dėl to, kad man dainuojant-grojant talkins sūnūs, bet dėl to, kad koncerte dalyvaus dvi nuostabios šeimos – Edita ir Vaidotas Rukai bei Evelina ir Gytis Šimelioniai.

Ai, ir dar apie dovaną. Tai labai asmeniška, bet ne slapta.
Šiemet mūsų su Irena santuokai – 30, lapkričio 12 d. Perlinės vestuvės. Todėl šį koncertą, jame skambančias dainas dainuosiu jai – Žmonai – mano gyvenimo draugei, mokytojai, stiprybei.

Na va, tiek apie priežastis ir dovanas.
Būsiu labai laimingas, kad visa kas vyks Jums matant ir girdint.
Kultūros fabriko C salėje 16 val.

Bilieto kaina 8 EUR
Įsigijimo tvarka:
Pervesti į įmonės VšĮ „Muzikiniai projektai”
a/s LT83 7300 0101 1099 8766
atitinkamą sumą pagal bilietų skaičių.
Pervedusio asmens vardo paminėjimas įeinant (turėsime sąrašą) ir bus pats ekologiškiausias bilietas. 
Kas norėtų popierinio parašykite info@grock.lt arba apsilankykite studijoje GROCK Ligoninės 16 II a. 
Informacija telefonu: 860000370.