Renginiai

LAUKO KINAS: Maja

21 birželio 2019 22:00

Ei meetaper‘iai , seniai besimatėm! Laikas pasimatyti ir vėl 🙂

Šilti ir šviesūs vasaros vakarai kviečia susitikti atsinaujinusioje KUFA stogo terasoje Birželio 21 d. 21:00 val. Susitikime dalyvaus motociklų aistruolis, klaipėdietis, verslininkas Aurimas Mockus, kuris kartu su kolega, žurnalistu Rimu Bružu visai neseniai grįžo iš 3 mėnesių trukmės kelionės. 15 000 km atstumą keliautojai įveikė su 10 metų senumo motociklu. Šia kelione, entuziastai pakartojo tarpukario keliautojo Antano Poškos žygį į Indiją. Meetup‘e A. Mockus pasidalins kelionės įspūdžiais, bei kalbės apie iššūkius, sunkumus ir savęs pažinimą kelionės metu. Aurimą kalbins Klaipėdos jaunimo teatro aktorius Donatas Stakėnas.

Šis meetup‘as skirsis nuo kitų ir tuo, kad Kultūros Fabrikas pradeda naują iniciatyvą, organizuojamų renginių vertimą į gestų kalbą, taip skatindamas įsilieti į KUFA bendruomenės renginius klausos sutrikimus turinčius žmones.

Iškart po susitikimo, apie 22 val. bus rodomas 2019 Kino pavasario filmas MAYA (rež. Mia Hansen-Løvekuriame, 2018 m.) ir toliau bus tęsiama kelionės tematika.

Režisierius – Mia Hansen-Løve

Scenarijaus autoriai – Mia Hansen-Løve

Aktoriai – Roman Kolinka, Aarshi Banerjee

Prodiuseriai – Philippe Martin, David Thion

Operatorius – Hélène Louvart

Montažas – Marion Monnier

Pardavimo agentas – Orange Studio

Dialogai – anglų, prancūzų

Subtitrai – lietuvių

„Šiame be galo lyriškame filme, kuriame už istoriją kur kas iškalbingesnės Mios Hansen-Løve meistriškai fiksuojamos nuotaikos ir jausmai, gaivališkas Indijos oras, augmenija ir sulėtėjęs provincijos ritmas tampa dar vienu be galo svarbiu filmo herojumi. Tai magiška pasaka apie meilę ir pagijimą.“ (A. Račaitytė)
Dėl Artimųjų Rytų pamišęs 30-metis karo žurnalistas Gabrielis, grįžta iš Sirijos, kur buvo laikytas įkaitu, ir vyksta pas savo krikštatėvį į Indiją, kur tikisi pagyti nuo potrauminio streso sutrikimo. Čia jis sutinka krikštatėvio dukrą Mają, su kuria, nepaisant juos skiriančio dešimtmečio, užsimezga jausminga draugystė. Kai Gabrielis ima apsiprasti su Indijos saugumu ir visuomene, palengva grįždamas į normalų gyvenimą, jis prisimena ir savo tikrąjį pašaukimą.

LAUKO KINAS: Maja