Renginiai

„Kūrybiškos Europos” webinaras| Bendradarbiavimo projektai: praktinės kvietimo naujovės

11 rugpjūčio 2021 15:00

Patys populiariausi „Kūrybiškos Europos” finansavimo programos kvietimai Lietuvoje naujame finansavimo laikotarpyje pasirodo atsinaujinę, dar geriau atliepsiantys organizacijų finansavimo poreikius. Artėja paraiškų teikimo terminas – rugsėjo 7 d. – ir jūsų skambučiai su klausimais džiugina.
Anksčiau buvę dvejopo finansavimo dydžio, dabar Bendradarbiavimo projektai gali būti teikiami trijų tipų finansavimui:
– Mažesnio masto Bendradarbiavimo projektai: finansuojama 80 proc. sąmatos, prašoma iki 200 000 Eur, privalomi bent 3 partneriai iš 3 šalių;
– Vidutinio masto Bendradarbiavimo projektai: finansuojama 70 proc. sąmatos, prašoma iki 1 mln. Eur, privalomi bent 5 partneriai iš 5 šalių;
– Didelio masto Bendradarbiavimo projektai: finansuojama 60 proc. sąmatos, prašoma iki 2 mln. Eur, privalomi bent 10 partnerių iš 10-ties šalių.
Pagrindiniai šio kvietimo tikslai: stiprinti tarptautinę kūrybą ir darbų/kūrėjų judumą bei skatinti inovacijas Europos kultūros ir kūrybinių industrijų sektoriuose.
Daugiau apie kvietimo praktinius aspektus kviečiame klausytis virtualiame „Kūrybiškos Europos” biuro informaciniame seminare rugpjūčio 11 d. 15 val. Viena svarbesnių naujovių, apie kurias kalbėsimės, bus pati paraiškos forma ir su tuo susijusi nauja pateikimo bei projekto administravimo metodika. Paraiškos dokumentus pademonstruosime, atsakysime į aktualius klausimus.
juos galite atsiųsti ir iš anksto el. paštu dileta@kurybiskaeuropa.eu.
Seminaras yra nemokamas ir bus transliuojamas gyvai „Kūrybiškos Europa”  „Facebook” paskyroje, tad jums pakaks paspausti „Dalyvausiu”, pamėgti „Kūrybiškos Europos” biuro paskyra ir priminimas apie seminarą jus pasieks pats.
Bendradarbiavimo projektai: praktinės kvietimo naujovės (facebook.com)

 

„Kūrybiškos Europos” webinaras| Bendradarbiavimo projektai: praktinės kvietimo naujovės