Renginiai

Šeiko Šokio Teatras| Kūrybinės šokio dirbtuvės bendruomenei „Tools“

28 rugsėjo 2021 18:30

Šokio mėgėjus ir visus, ypač neturinčius šokio patirties, kviečiame į kūrybines šokio dirbtuves su Šeiko šokio teatru. Tai visuomenei atviras šokio užsiėmimas, kuriame galėsite per šokį tyrinėti ir atskleisti savo kūrybiškumą, geriau pažinti, priimti savo kūną ir praktiškai susipažinti su šiuolaikiniu šokiu. Pamokoje remiamasi prancūzų šiuolaikinio šokio principais.

APIE ŠEIKO ŠOKIO TEATRĄ
Mes esame Šeiko šokio teatras – nepriklausoma kūrėjų komanda, 2012 metais įsikūrusi Klaipėdoje. Kuriame savitą šiuolaikinio šokio kalbą, o mūsų stiprybės – atvirumas skirtingoms meno šakoms bei noras dalintis šokio nauda su bendruomene. Mūsų spektaklius dažnai atpažinsite iš tarpdiscipliniškumo, minimalistinės estetikos, jungties su muzika, netikėtų erdvių ir bendruomenės įtraukimo.
Unikali šokio kalba, atvirumas, siekis šokio galia stiprinti bendruomenę ir gebėjimas priimti kūrybos iššūkius – mūsų stiprybės, augimo ir kūrybiškumo pamatas.
https://seikodancecompany.com

Šios dirbtuvės – Lietuvos ir Prancūzijos šiuolaikinio šokio meninio, edukacinio ir universitetinio bendradarbiavimo programos dalis. Vienas progrmaos tikslų – šiuolaikinio šokio populiarinimas Klaipėdoje. „KlaipėDAnse“ vykdoma nuo 2017, ją inicijavo Prancūzų institutas Lietuvoje.

TVARKARAŠIS
Mėgėjai, miestiečiai (be šokio patirties)
Rugsėjo 28 d., 18.30-20.30 val.
Vieta: „Kultūros fabrikas“, Bangų g. 5A, 5 aukštas, salė C.

Dalyvavimas NEMOKAMAS, tačiau BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA ➡ https://forms.gle/zwL9ssEegq6hX8VB8
Dalyvavimas tik su Galimybių pasu.

Organizatoriai: Šeiko šokio teatras, Kano miesto nacionalinis choreografijos centras Normandijoje (Prancūzija), Klaipėdos universitetas
Projektą finansuoja: Prancūzų institutas Lietuvoje, Prancūzijos ambasada Lietuvoje, Klaipėdos miesto savivaldybė

Šeiko Šokio Teatras| Kūrybinės šokio dirbtuvės bendruomenei „Tools“