Renginiai

Kultūrinė dieta | sezono atidarymas!

10 rugsėjo 2020 18:00

Kultūros fabriko gyventojai skelbia kultūrinę dietą!

Pradėdami šeštąjį veiklos sezoną esame visiškai pasiruošęs saugiai priimti lankytojus. 
Po vasaros visada turime naujų pastatymų, o šis laikotarpis nė kiek nesumažino mūsų įkvėpimo. Priešingai, atsiranda naujų motyvacijų – įrodyti, kad kultūra, gyvas bendravimas ir menas reikalingi žmonėms net ir kriziniais gyvenimo etapais. Esame susitelkę į aplinkybes ir pasirengę kūrybiškai prisitaikyti. Todėl rugsėjo 10 dieną kviečiame ištikimiausius mūsų žiūrovus ir draugus apsilankyti ir palaikyti vienus iš labiausiai nukentėjusių nuo pandemijos – kūrybos žmones. 
Numatoma griežta kultūrinė dieta, kuri prasidės ketvirtadienio vakarą 18 valandą ir tęsis visą pandemijos laikotarpį.   
Kiekviena dieta turi savo pliusų bei minusų. Visų dietų bendras bruožas – išteklių ribojimas. Mūsų skelbiamą dietą vartosime dozuotai, gerai pasirinkę ir apgalvoję, po kaukėmis jausime meno ir bendravimo skonius, išvengsime persisotinimo kultūra, nes esame jos išsiilgę ir labiau ją vertiname. 
Kiekvienas esate labai laukiami ir svarbūs. Lankytojams galbūt dar neatrastos KUFA erdvės taps unikaliai sujungtų pasirodymų virtine, kurioje prisistatys visi kūrybiniai Kultūros fabriko meno ir scenos sričių rezidentai. Dietos starto metu pasirodys ir nauja nuolaidų sistema, padėsianti lankytojams dietą išgyventi šiek tiek lengviau. Kultūros fabrikas lojaliems ir ištikimiems draugams ketvirtadienio vakarą ketina dovanoti ne vieną KUFA lojalumo kortelę!

Kultūrinė dieta | sezono atidarymas!