Renginiai

KUFA sveikatinimosi kultūra

31 kovo 2023 08:00

Balandžio mėnesį „Kultūros fabrike“ startuoja sveikatinimosi kultūra.

Iki pat gegužės mėnesio pabaigos KUFA bendruomenė kviečiama antradieniais ir ketvirtadieniais rytą pradėti žvaliai su joga, kurią veda jogos instruktorė Grita Gorobeckytė. Užsiėmimai vyks 8.30-9.30 val., 5 a. Palėpės salėje C.

Visi jau žinome, kad kvėpavimas yra stiprus įrankis, bet kaip ir kam jį naudoti? Oxygen Advantage metodika padės suprasti, kad kvėpavimą galima išnaudoti gerinant kūrybingumą, koncentraciją, poilsį ir bendrą fizinę bei emocinę savijautą. Oxygen Advantage metodika padės suprasti, kaip kvėpuojame dabar ir išmokti  teisingai ir efektyviai kvėpuoti 24/7.Kvėpavimo pamokos vyks kiekvieną pavasario trečiadienį 8.30-9.30 val., Palėpės salėje C (5 aukšte) kartu su Oxygen Advantage, Gust Guru kvėpavimo instruktore Lina Malakauskaite
Prisijungti kviečiami yra visi visi miesto kūrybininkai. Registruotis į „Ryto jogą” galite  el.p.bitternis@gmail.com arba tel. +37064710404, taip Facebook Jausmų namai Vieno užsiėmimo kaina svečiui- 10 Eur Būtina išankstinė registracija! 
„Oxygen advantage” kvėpavimo užsiėmimus registruotis galite el.p. GustGurult@gmail.com 

Gilinti žinias bendruomenės nariai galės trumpose sveikatinimosi paskaitose, kurias ves Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro specialistai:

04-05 13.00 val. paskaita „Streso poveikis mūsų organizmui ir jo valdymas užkertant kelią ligoms“.

04-14 12:00 val. paskaita „Sveikatai palankūs maisto ruošimo būdai“.

KUFA bendruomenės nariams, kurie nori sportuoti savarankiškai sporto salytė ir dušas -1 aukšte. Kokteilinės sveikam kokteiliui susiplakti – 2 ir 3 a. virtuvėlėse.

Visi užsiėmimai KUFA bendruomenės nariams nemokami.

Užsiėmimų trukmė: nuo balandžio 1 iki gegužės 31 d.