Renginiai

KUFA stogo terasoje: KVADROBIKA koncertas

30 gegužės 2023 18:00

Pasitinkam vasarą KUFA stogo terasoje gegužės 30 d. 18 val., kur tikrą vakarėlį ir gerą nutaiką kurs naujai užgimusi grupė „KVADROBIKA“

„KVADROBIKA” – ta keturių dainuojančių aktorių ir jų sukurtų personažų grupė: Kristupas Biržietis (Uodeginis) ir Donatas Mickūnas (Kirtis) yra „Taško Teatro“ aktoriai, Gytis Šimelionis (Barzda) – „Klaipėdos jaunimo teatro” aktorius bei jaunasis aktorius Aurimas Bareikis (Smiginis). Šių keturių personažų kuriamas muzikos stilius – funky-melancholic-rock-electronic, įdomu tai, kad grupės nariai kurdami muziką tyrinėja ir kalbos fenomeną. Šių keturių dainuojančių aktorių kuriama muzika ir dainos leidžia patirti iš ko atsirado garsai, turintys reikšmę.

Kirtis, Smiginis, Uodeginis ir Barzda smarkiai apžėlusiame miške ieško properšų – išėjimo prie jūros. Vietoj kompaso ketveriukei kryptį rodo garsai – jų susijungimai, formos ir gilumoje glūdinčios prasmės.

Koncerte Jūsų ir mūsų laukia jutiminė kalbos įnagio tirtìs lietuviško ir nelietuviško žodžio eksperimentais, mantromis, istorijomis ir, žinoma, dainomis.

Bus smagu! Ateik ant stogo ir TU!

Renginys nemokamas būtina išankstinė registracija: https://forms.gle/Y63CWQUxbe7yVNJQ7

Susipažinti su grupe gali čia: 

 

KUFA stogo terasoje: KVADROBIKA koncertas