Renginiai

KUFA Praktiniai verslumo mokymai| Verslo kūrimas prasideda nuo geros idėjos

24 vasario 2022 17:00

Kultūros fabrikas kviečia miesto kūrybininkus ir jaunuosius verslus dalyvauti 12 praktinių verslumo mokymų renginių cikle. Pirmasis atviras renginys „Verslo kūrimas prasideda nuo geros idėjos“ įvyks vasario 24 d., 17:00 val., mokymus ves Toma Liutikė iš „Kūnas Mags & Books” ir verslo konsultantas Tomas Mačiulskis.Iškart po seminaro kviečiame nepabėgti ir pasinaudoti individualiomis verslo konsultacijomis!

Renginio vieta: „Kultūros fabriko“ Konferencijų salė A
Registracija: https://rb.gy/8ttbxn

Toma Liutikė| Kūnas Mags & Books

Susitikimo metu papasakos apie verslo pradžią, idėjos užkulisius ir kaip žurnalas tapo knygynu: „mes pradėjome, kaip tikri menininkai – nuo žurnalo kūrimo, o tik po to, pasukome prie knygyno“.

Plačiau: https://kunasmag.lt/apie/  

Tomas Mačiulskis

Verslo konsultantas, turintis daugiau kaip 15 metų vadovavimo patirties logistikos, laivybos ir projektų valdymo srityse. Šiuo metu konsultuoja įmones įmonių valdymo, strategijos įgyvendinimo, derybų ir kitais klausimais.

Seminaro metu papasakos, kaip idėja gali virsti verslu, kokie reikalingi sėkmingi žingsniai pradedant verslą ir kaip išvengti dažniausiai pasitaikančių klaidų.

Plačiau: https://www.makesense.lt/apie-mane/  

Visi vyresni nei 6 metų amžiaus žiūrovai privalo viso renginio uždarose erdvėse metu dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius. 

Renginio metu gali būti fotografuojama. 

KUFA Praktiniai verslumo mokymai| Verslo kūrimas prasideda nuo geros idėjos