Renginiai

KUFA Praktiniai verslumo mokymai| Kultūra ir turizmas: sinergija, verslumas ir iššūkiai

25 rugpjūčio 2022 16:30

Kultūros fabrikas kviečia miesto gidus, kultūros atstovus bei kūrybininkus ir jaunuosius verslus dalyvauti atvirame verslumo renginyje skirtame Kultūra ir turizmas: sinergija, verslumas ir iššūkiai., kuris įvyks „Kultūros fabrike“ rugpjūčio 25 d., 16:30 val. Po seminaro numatyta konsultacijų sesija.

Renginio vieta: „Kultūros fabriko“ Konferencijų salė A
Registracija: https://bit.ly/3Bsd5eS

Seminaro metu savo praktine patirtimi dalinsis ir diskusijai kvies:

Dr.Giedrė Šadeikaitė – 10 metų tarptautinio darbo patirties tokiose institucijose kaip Jungtinių Tautų Pasaulio turizmo organizacija, Europos Komisija, Tarptautinis įmonių skatinimo centras, „Investuok Lietuvoje“, Lietuvos ūkio ministerija, programos KURK LIETUVAI alumni, tvaraus ir darnaus turizmo ekspertė. Giedrė teigia, kad ją motyvuoja tobulumas visame, ką darau, ir žinau, kaip sujungti „tinkamus taškus“, kad įvyktų neįmanomi dalykai.

Viktorija Bružaitė-Kazlauskienė – GATVĖS GYVOS direktorė, programos KURK LIETUVAI alumni. Viktorija teigia, kad svarbu suteikti galimybę visiems žmonėms kartu tyrinėti ir giliau pažinti savo miestą, todėl siekiu, kad „Gatvės gyvos“ taptų platforma gyventojų dialogui istorijos, kultūros klausimais, skatintų domėjimąsi ir sąmoningą požiūrį į įvairiapusį paveldą.

Janis Žekanis – Aistringas kanojų gamintojas, irklavimo entuziastas, patyręs kelionių gidas ir turizmo industrijos konsultantas. Janis žinias kaupė studijuodamas Kanadoje ir Rusijoje, o pasaulį atrado metų metus keliaudamas tiek sausuma, tiek ir vandeniu. Patyriminės kompanijos „Wet Weim” įkūrėjas pradėjo nuo vienos sau pagamintos kanojos, kuri šiandien išaugo į apdovanojimus skinančių kanojų turų po Lietuvą organizavimu. Tokia sėkmė įkvėpė plėsti savo veiklą ir supažindinti klientus su naujomis turistinėmis vietomis užsienyje.

Odeta Giedraitytė – KUFA Kultūros ir kūrybinių industrijų inkubavimo programos rezidentė, jaunoji kelionių organizatorė, kuri myli Klaipėdą ir mato šio krašto potencialą augti, klestėti. Dar prieš baigiant turizmo administravimo, renginių organizavimo studijas, buvo įsitikinusi, kad Klaipėdoje niekuomet negyvens, ieškos laimės svetur, tad išvyko į Japoniją, Angliją, Havajų salas, bandė gyventi ir Vilniuje… Po klaidžiojimų po pasaulį, keitėsi vertybės ir sukaupta patirtis, vijo atgal namo, į Klaipėdą. O tada ir prasidėjo meilė miestui, jį tyrinėjant ir sukuriant projektą „Klaipeda By Local”, kuriame vietiniui ir atvykusiam svečiui siekia parodyti, kad Klaipėdoje yra ką veikti ir kodėl čia gera gyventi!

Prie diskusijos planuojama, kad prisijungs: Aušra Pacevičiūtė – 10 TILTŲ bendraįkūrėja, Dr.Raimonda Nabažaitė – ekskursijos-istorinio pasakojimo „Migrantas“ projekto vadovė , Raimonda Masalskienė – Kultūros fabriko direktorė, SOFIJOS festivalio įkūrėja.

Seminaras nemokamas. Verslumo renginius dalinai finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė.
Dėmesio renginyje gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama!

KUFA Praktiniai verslumo mokymai| Kultūra ir turizmas: sinergija, verslumas ir iššūkiai