Renginiai

KUFA Praktiniai verslumo mokymai| Kaip viešasis kalbėjimas kuria mano įvaizdį

29 birželio 2022 17:30

Kaip pasiruošti pristatyti save, kad kalba būtų sklandi, o klausytojai – maloniai nustebinti?

Kultūros fabrikas kviečia miesto kūrybininkus ir jaunuosius verslus dalyvauti 12 praktinių verslumo mokymų renginių cikle. Penktasis atviras renginys „Kaip viešas kalbėjimas kuria mano įvaizdį“ įvyks birželio 29 d., 17:30 val. Mokymų lektorius – teatro, renginių ir reklamų režisierius, aktorius, teatro pedagogas – Tadas Montrimas.

Seminaro pabaigoje – individualios, nemokamos konsultacijos.
Renginio vieta: „Kultūros fabriko“ Studija 2 A (2 aukšte)
Registracija: https://cutt.ly/1Js7rqT

Apie seminaro lektorių:
Tadas Montrimas – režisuoja renginius, rengia aktorinio meistriškumo mokymus, stato spektaklius, improvizacijas, veda viešojo kalbėjimo bei kūrybiškumo seminarus Lietuvoje ir užsienyje.
“Norint pagerinti savo viešojo kalbėjimo įgūdžius, pirmiausia reikia susipažinti su visais viešojo kalbėjimo elementais ir, atradus savo silpnąsias vietas, skirti joms papildomo dėmesio. Specialiai tam parengiau mokymo programą, kurioje ne tik supažindinsiu su viešojo kalbėjimo aspektais, bet ir pasidalinsiu vertingais patarimais. Taip pat skirsime dėmesio naujajam šių dienų iššūkiui – bendravimui per nuotolį: kaip likti įtaigiam ir suprastam teisingai net ir kitam pasaulio krašte?“ – dalinasi savo mintimis apie seminarą lektorius.

Seminaras nemokamas. Norime atkreipti dėmesį, kad šiame renginyje vietų skaičius yra ribojamas. Todėl labai prašome registruotis, jei esate tvirtai apsisprendę dalyvauti.Verslumo renginius dalinai finansuoja Klaipėdos miesto savivaldybė.

Dėmesio renginyje gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama!

KUFA Praktiniai verslumo mokymai| Kaip viešasis kalbėjimas kuria mano įvaizdį