Renginiai

KUFA praktiniai verslumo mokymai | Kaip įsitvirtinti kuriamiems produktams rinkoje?

24 gegužės 2023 17:00

Inovatyvios idėjos pasitelkiant dirbtinį intelektą, naujausios žaidimų tendencijos ir net kvėpavimo pratimai, kuriuos lengvai galime pritaikyti savo kasdienėje rutinoje. Kas bendro tarp šių trijų skirtingų sferų? Visa tai trijų KUFA bendruomenės narių Linos Malakauskaitės, Dariaus Šoparo ir Mariaus Narbutaičio kuriami ir vystomi prekiniai ženklai. Apie savo kuriamus produktus ir jų įsitvirtinimą rinkoje jie papasakos gegužės 24 d., 17.00 val. KUFA praktinių verslumo mokymų seminare: „Kaip įsitvirtinti kuriamiems produktams rinkoje?“.

Lina Malakauskaitė: kultūros ir kūrybinių industrijų inkubavimo programos dalyvė, „Gust Guru” bendraįkūrėja ir „Oxygen Advantage“ kvėpavimo metodikos instruktorė.
Sukaupta ilgametė skraidymo avialinijose patirtis, įgytas išsilavinimas Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje ir praktikuojami ekstremalūs pomėgiai padėjo atrasti unikalų metodą, padedantį išlaikyti balansą šiame, nuolatinio streso ir skubėjimo pilname, laike. Visa tai yra pasiekiama pasitelkiant „Gust Guru“ įrankius. Gust Guru – holistinis požiūris i optimalų produktyvumą, skatina atkreipti dėmesį į savo kvėpavimą.
https://www.facebook.com/GustGuruLT

Darius Šoparas: KUFA rezidentas, gerai žinomas Klaipėdoje IT sektoriaus veidas, per savo karjerą sukūręs virš 500 interneto svetainių, keliasdešimt skirtingų IT sistemų įvairiems verslo sektoriams ir šiuo metu sėkmingai vystantis sąskaitų automatizacijos platformą: https://saskaita123.lt/
Sąskaitų automatizacijos platforma „Sąskaita 123” įžengė į Europos rinkas su nauju pavadinimu – „Invoice 123”. „Invoice 123” komandos planuose – dirbtinio intelekto sprendimų, gerinančių platformos funkcionalumą, efektyvumą ir vartotojų patirtį, diegimas. Patobulinimai leis analizuoti finansinius duomenis, jų tendencijas ir susidarančius modelius bei suteiks galimybę priimti labiau pagrįstus verslo sprendimus ir optimizuoti pinigų srautų valdymą.

Marius Narbutaitis: KUFA rezidentas bei vienas iš MATIMA Studio įkūrėjų. Mariaus stichija – vizualiniai efektai ir kūrybiniai sprendimai. MATIMA Studio yra unikalių, entuziastingų žmonių komanda, kurianti kompiuterinius žaidimus. Pradėjusi nuo trimačių modelių, šiuo metu stipriai išaugusi studija dirba su multi-milijoninius biudžetus turinčiais kompiuterinių žaidimų kūrėjais.
Anot Mariaus: „Studija vis dar šalia starto linijos, o finišo nesimato, tik aštrūs posūkiai ir daugiau arklio galių nei Lietuvos arklidėse. MATIMA MATO tik priekį ir nesigręžioja atgal, nes tikras potencialas laukia ateityje.” Ne paslaptis, kad nuo pat video žaidimų atsiradimo 8-ajame dešimtmetyje, žaidimų pramonė įtraukė daugelį mūsų. Greičiausiai ne vienas susimąstėme „What it takes?“, kad jie atrodytų ir būtų tokie, kokie yra? https://www.facebook.com/MatimaStudioGames

Būtina registracija: https://shorturl.at/otN15

Seminaras truks 2,5 val., iškart po seminaro numatyta konsultacijų sesija.

Renginio vieta: „Kultūros fabriko“ Konferencijų salė (pirmas aukštas)
Seminaras nemokamas. Renginio metu bus fotografuojama.

KUFA praktiniai verslumo mokymai | Kaip įsitvirtinti kuriamiems produktams rinkoje?